Syczenie w broni

No hej! Wczoraj przyszła mi replika HiCapa 5.1k od WE problem jest taki ze po wystrzeleniu no +/- 2 magazynków jest słyszalne syczenie i już nie rwplika nie strzela i trzeba wymienić zbiornik z co2 tak magazynek jest co2 czy wiecie czy w tej repce to normalne lub co przydałoby się wymienić?

Wsadz maga do przezroczystej szklanki z wodą - zidentyfikujesz wyciek :wink:

jak to zawór to trzeba wykręcić i przesmarować :slight_smile:

Mam wrzucić magazynek bez samej kapsuły i kulek? Plus a zamku zabieczpieczajacym mam mała dziurkę fabrycznie chyba czy mam zwracać na nią uwagę? Bo wydaje mi się ze stad będzie ulatniać się powietrze

Szczerze mówiąc nie widzę żadnych bąbelków powietrza na magu

Trzeba wsadzić z kapsułą, chodzi o to, żeby zobaczyć, czy gaz ucieka, wiec gaz musi być :stuck_out_tongue: kulki raczej bez znaczenia.

Włożyłem z kapsuła ani przed ani po naciśnięciu spustu kilka razy nie było żadnych bąbelków co jest dziwne bo takie syczenie chyba niebjest normalne mimo ze trwa moze sekundę czy pol

Może nagraj filmik? Ja generalnie sie nie znam na gazowych pistoletach, wiec może ktoś mądrzejszy Ci pomoże.

Z tego co rozumiem np. jesli syczenie jest na samej końcówce gazu - to jest to OK. Jest za małe cisnienie gazu, żeby system blowback przeładował do końca i resztka gazu sobie po prostu wylatuje.

1 polubienie

Moze tak wlasnie jest. Używam gazu crosman i starczy na moze 2/3 magazynki wiec chyba okej tylko wlasnie samo syczenie mnie zaniepokoiło