Światła, kamera, AKCJA!! - potrzebujemy pomoc przy filmie

Czy byłby ktoś chętny do pożyczenia sprzetów do zjęć filmowych, takich jak broń i umundurowanie? :slight_smile:

Witam najserdeczniej,
przypadkiem dostałem wizytówkę ten strony internetowej i pomyślałem, że może to być dobry pomysł, by właśnie tutaj sięgnąć po pomoc. Otóż razem ze znajomym tworzymy kanał “Spizgersi” w serwisie youtube o filmach fabularnych coraz cześciej wykorzystująć efekty specjalne na coraz lepszym poziomie. Jeden z naszych filmów, który dołącze poniżej dostał się nawet na stronę główną serwisu joemonster.
Jednak nie chcemy się tu reklamować. Z racji zerowego budżetu sami dwoimy się i troimy, żeby jakoś dookoła ogarniać rekwizyty i stroje nie mając stałego źródła skąd można by je pożyczać. Są niezbędne do naszych filmów akcji i stąd nasze główne pytanie: Byłby ktoś chętny do pożyczenia sprzetów do zjęć filmowych, takich jak broń i umundurowanie? W przyszłości możemy potrzebować również aktorów, do scen akcji więc jeśli byliby chętni do pomocy nam to mogą również liczyć na udział w filmach w przyszłości.

Liczę, że znajdą się jacyś dobrzy ludzie gotowi pomóc ze sprzętem. Póki co to jedyne co blokuje nad dalszy rozwój. A ambicje i pomysłów mamy wciąż bardzo dużo :slight_smile:
Jeżeli ktokolwiek wytrzymał do końca to zachęcam do zapozniania się z poniższym linkiem i samemu ocenić czy nasza twórczość jest warta by dodać im kilka cegiełek ;p

Papercut - papierowi wojownicy: Papercut - Papierowi wojownicy - YouTube

Pozdrawiamy serdecznie,
Spizgersi!

Ten temat już był. Proponuję Moderatorom, by go usunąć.