Strzelanie na MURZYNA

owszem i ja widziałem takie zachowania lecz tylko u młodych graczy została im zrucona uwaga i zostali pouczeni
chciałbym z tego miejsca poprosić wszystkich o przestudiowanie regulaminu pozwoli to uniknąć nam wszystkim nieprzyjemnych sytuacji

Pragnę również zwrócić uwagę na strzelanie z tzw. Dziurki od klucza!!! Osoby strzelają przez ścianę gdzie tylko mieści się koniec lufy i uważają to za fer i trafienie.

k…wa takie rzeczy to se na wojnie mozna robic albo w domu na podworku,a tu ma byc dobra gra i zabawa,a nie idziesz a ktos wystawia bron z zza rogu i nap…ala ci w twarz przykladowo,niechchialbym juz z takim matolem juz strzelac.Mlodzi i poczatkujacy powinni czesciej czytac regulamin gier ASG.

Pilnujemy kultury w swoich wypowiedziach na forum.
//Krycha

Cieszę się, że takowe oświadczenia mają miejsce. Zapamiętajcie Panowie, że przede wszystkim to jest gra i liczy się fairplay. Dodatkowo strzelając nikt nie chciałby zranić drugiej osoby, dlatego warto naładować trochę zdrowego rozsądku do ładownic.

Nie byłem na ostatniej strzelance, ale na poprzedniej nie raz ktoś celował po ryju. Chłopaki to nie jest gra gdzie mamy drugie życie i respa co 10 sec. Chyba nikt nie chce mieć poharatanej twarzy więc ogarnijcie się i celujcie bezpiecznie…

W niedzielę co chwila dostawałem po twarzy i nie płakałem, to nie są szachy.

P.S. Oczywiście to nie znaczy, że popieram tytułowe strzelanie na murzyna…

1231231.png
Pozdrowienia od niedzielnej ofiary strzelania ‘na murzyna’ :wink:
A żeby było jeszcze lepiej, przed przyjęciem serii z metra na twarz byłem trupem - co niektórzy muszą nauczyć się strzelać z głową…

PS. Cała akcja będzie na filmie :sunglasses:

@Krucha, jeśli jest możliwość strzelania po innych częściach ciała to nie widzę powodu strzelania w twarz.

tu sie zgadzam tyle miejsca do napazania a jakis debil akurat w twarz ci celuje.

Scena z początku filmiku, sami oceńcie

Wiem jak wygląda ten, który strzelał. Jak narazie to pojawił się tylko raz na strzelance i rozegrał tylko jedną runde tego dnia na Wiskordzie.

http://www.mensdomain.co.nz/item/liberian-infantry-tactics-review/ nie mogłem się powstrzymać przed przypomnieniem tego linka :slight_smile: