Sprzedam Desert Eagle Poker Edition .50AE CO2





Mam na sprzedaż Pistolet GBB Cybergun Desert Eagle Poker Edition .50AE CO2 - Black

Jeśli chodzi o specyfikację można zajrzeć tutaj:

https://militaria.pl/p/pistolet-gbb-cybergun-desert-eagle-poker-edition-50ae-co2-black-364690

Był na 2 strzelankach, wystrzelane może 4 magazynki. Szkoda było mi to brać na strzelanki :smiley:

Cena jaka mnie interesuje to 900 zł. Możliwość negocjacji.

1 polubienie

Polecam. Fajnie kopie.

Aktulane wciąż.

Mało prawdopodobne, ale sprzedałbyś sam chwyt?
Mam czarny chwyt, mogę oddać go i dopłacić. Żeton i ulotkę też bym chętnie przygarnął :smiley:

1 polubienie

Yodaz, Jeżeli o deaglach mowa, przed strzelanką chwaliłeś się mi i mojemu kumplowi swoim nowym deagielkiem ( poruszaliśmy temat warhammera - aby łatwiej było ci skojarzyć sytuację) Jakiej firmy masz tego potwora?

WE/Cybergun :wink:

1 polubienie

Dzięki!

Wolę sprzedać w całości, bo kto później kupi mi niekompletny zestaw :confused: to nie ulotka tylko podstawka pod kubek :smiley:

2 polubienia

A dlaczego go sprzedajesz?

1 polubienie

@Stivi Bo kupilem go z myślą bardziej ozdobną niż żeby z nim chodzić na strzelanki. Raz sie z nim wybrałem to zgubiłem ale na całe szczęście @FRIK pomógł i sie odnalazł. Od tamtej pory leży zapokowany a aktualnie mam trochę problemów finansowych dlatego taka decyzja

1 polubienie

A kto jest producentem? Bo podobno cyberpunk tylko załatwia licencję? A nie widzę aby to był TM WE czy inne wynalazki?

Producent: Cybergun, Francja

Tak jest na stronie napisane. Nie wiem jak to sprawdzić inaczej. Nie specjalizuję się aż tak w replikach :smiley: @Stivi

1 polubienie