Sprzątanie na Dobrej 23.11.2013

Cześć.

Tak jak się umawialiśmy tak się stanie. Termin SOBOTA 23.11.2013 godz. 10:00

Co postaramy się zrobić, czyli mały plan działania:

  • Porządkowanie rzeczy w środku. Zobaczymy co się przyda na zrobienie jakichś barykad czy osłon. Rzeczy które się nie przydadzą, bądź są zepsute zostaną usunięte z budynku w celu polepszenia bezpieczeństwa. Można zrobić z nich jakieś osłony na dziedzińcu.

  • Zabezpieczenie okien, w miarę możliwości oczywiście. Na miejscu zobaczymy co da się z nimi zrobić. Jasne jest jedno, COŚ zrobić z nimi trzeba.

  • Uprzątniecie wszystkie z klatek schodowych. Myślę że to jeden z najważniejszych punktów. Jako że barierki “wyparowały”, trzeba zapewnić bezpieczeństwo na klatkach. Moim zdaniem nie powinno być tam żadnych przeszkód itp.

  • Kiedy powyższe punkty zostaną zrealizowane, bierzemy się zmiatanie szkła i śmieci z podłóg pomieszczeń i korytarzy.

  • Myślałem żeby osłonić trochę balkon, jako że jest to jedyne przejście “w środku”. Można do tego użyć drzwi i tego co zostanie.

  • Proponowałbym aby w niektórych miejscach zrobić jakieś podwyższenia żeby łatwiej wjeżdżało się przez okna do budynków :smiling_imp: Widziałem że gdzie nie gdzie to już funkcjonuje.


    Do tego po sprzątaniu proponuję wyluzować się na jakimś CQB. Zabrać pistolety i słabsze repliki na budynki. Zrobimy jakąś sieczkę w stylu Pistol Party z Przecławia.
    Jeśli pogoda dopiszę można zrobić jakieś małe ognisko więc prowiant też mile widziany.

Pozdro :smiley:

Dołączam swoje dwie lewe ręce do tego przedsięwzięcia :smiley:!

Fajny pomysl, z checia bym wam pomogl, ale przyjade juz na gotowe w pewnym sensie ;D

chłopaki szykujcie dupska :smiley: trzeba zorganizować transport.

Ja będę ze znajomym :smiley:

Będę, wezmę trochę sprzętu (dwie koparki, spychacz i trzy walce drogowe).

Dorzucam swój radiowóz do kompletu.

widziałem dziś brdmy 2 gdyby wiedział to bym je pożyczył.

Proponuję rangę “Czyściciel” :smiley:

Jutro się zbieramy tak jak na strzelankę.
Parking na głębokim około godziny 9:30.
Szybko ogarniamy tematy i jedziemy na Dobrą siać “Porządek i Świetną Zabawę” :smiley:

Będę z Garolem i Krzyśkiem (kmk). Jakby co to mamy jedno miejsce wolne, więc możemy kogoś zabrać z Głębokiego.

Co prawda mnie nie będzie, więc nie mam prawa się wcinać ale jedna uwaga z mojej strony - żeby nie było tak, że w sobotę wpadniecie, posprzątacie i postrzelacie a w niedzielę na regularnej strzelance nie będzie nikogo.

jutro będę na sprzątaniu :slight_smile:

Ja również. Wezmę ze sobą coś do sprzątania.

Będę od 10:30 z kolega bo w wolczkowie mam pks o 10:11