Słuchawki do radio łączności

Dzień dobry witam wszystkich serdecznie od nie długiego czasu wraz z bratem bierzemy udział w niedzielnych spotkaniach chciał bym zapytać dopiero zaczynamy raczkować mamy radio komunikację lecz chcieli byśmy dokupić do niech jakieś słuchawki godne polecenia czy mogę liczyć na pomoc z informacją gdzie szukać czy Ali wchodzi w gre może już ktoś ma

Z własnego doświadczenia nie polecam słuchawek. Większość po noszeniu ich przez godzinę lub dwie zaczynają być kuriozalnie niewygodne i męczące zwłaszcza przy obecnej pogodzie. Z osobistego doświadczenia mogę polecić głośnik tzw gruszkę. Często mają one możliwość podpięcia zwykłych słuchawek na mini jack a sam głośnik nie wymaga złącza PTT które w realiach sprzętu ASG są najmniej trwałe i mają tendencje do szybkiego psucia się

kwestia jakie macie radia.
jak baofengi to spoko, jak jakieś zwykłe falówki z tesco to różnie :stuck_out_tongue:

Kwestia też jakie chcecie słuchawki
Bowmana - zwykła słuchawka i mikrofon
Pełne tanie aby wyglądały cool - no po prostu są
Pełne aktywne - pobierają dźwięk z otoczenia i wyciszają wszystko jak coś wybucha

Kwestia czy chcecie to nosić na hełmie czy na czapce, czy na niczym.
Wygoda to kwestia osobista

Ja na lato kombinuje, żeby sobie radio przypiąć na ramieniu, bez żadnych gruszek ani słuchawek. Proste i wygodne rozwiązanie, co prawda radio może dostać kulką.

Możesz dokupić kieszeń na radio. Kosztują one grosze a może uratować radio

Mam, ale bez kieszeni wygodniej :slight_smile:

1 polubienie

Tu masz hełm od razu ze słuchawkami i fajnie wygląda Hełm Wosport W Ronin Assault Helmet Multicam - airsoft, asg, militaria (gunfire.com)

cooo tooo :open_mouth:
ciekawe jak paruje xD

ma wiatraczek w środku wbudowany na razie testów mało na necie