"Sklep" Geek

Ostatnio w reklamach na FB znalazłem ciekawą aplikację serwisu Geek

Link: https://www.wish.com/geek/m (ale bardziej przejrzyście wygląda na telefonie jako aplikacja - dostępna m.in. w ‘sklepie play’)

Jest to polski serwis, który pośredniczy w kupowaniu różnych rzeczy z zagranicznych serwisów (i nie, nie tylko z Chin). Do zapłaty potrzebna jest nam karta kredytowa/debetowa. W katalogu jest wiele pozycji dla ‘asgejów’ - m.in. szeroka gama krótkofalówek Baofenga, latarki, lasery, plecaki, kominiarki itp. Większość za sporo niższe ceny niż w polskich sklepach czy aukcjach allegro. Serwis posiada także możliwość reklamacji, gwarancji czy zwrotu towarów. Za produkty powyżej chyba 100zł darmowa wysyłka.

Ja zamówiłem radio Baofeng, 100zł taniej niż najtańsza pozycja w polskim sklepie (oczywiście nowe). Paczka dotarła do mnie równo po 14 dniach od zakupu w serwisie, wszystko dobrze zapakowane, z akcesoriami i instrukcjami - po prostu było widać, że towar nie był używany. Co mnie najbardziej (pozytywnie) zdziwiło to to, że radio zostało wysłane z Holandii, a nie jak to zazwyczaj się zdarza w przypadku tanich rzeczy, z Chin :slight_smile:

Polecam ten serwis od siebie każdemu, kto chce zaoszczędzić trochę pieniędzy na zakupie np. radia czy latarki i nie liczy się z czasem realizacji zakupów (max do 30 dni chyba paczka dociera do adresata, u mnie była po 14 dniach).

Jeśli znacie więcej sprawdzonych sklepów czy serwisów gdzie można znaleźć ciekawe rzeczy do ASG - piszcie w komentarzach. Na pewno takie informacje przydadzą się dla tych, którzy chcą zaoszczędzić trochę na szpeju :smiley:

o 100 zł taniej ? Bo teraz nówki w sklepach chodzą tak po 180-190

Tak, o 100 zł taniej. Dokładnie UV-5RE
Od czasu do czasu zmieniają się tam ceny i promocje, po prostu trzeba dobrze trafić - ale tak czy siak z tego co widziałem to co najmniej 50-60zł taniej można już Baofenga dostać :slight_smile:

No proszę ja to wyzucilem z telefonu bo mi syf robiło :stuck_out_tongue: tz. Reklamy itp Ale chyba skorzystam niedługo z dobrej ceny na uv5 :wink: