Siemka, przywitanie.. - smdrr

Ksywa: Aktualnie brak
Imię: Mateusz
Wiek:15
Mundur: Brak
Ekipa: Żadna
Replika: Aktualnie żadna, bo nie wiem ci dobrać ( możecie coś polecić do 550/600 zł w komentarzu :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:)
Zainteresowania, coś o sobie: No to ogólnie mam na imię Mateusz chodzę do liceum o profilu policyjnym, stąd zainteresowanie ASG. Oprócz tego interesuje się także grami wideo i tematyką policyjną. Jeśli ktoś chciałby przygarnąć zielonego pod swoje skrzydła to piszcie bo jest mi trochę ciężko z doborem wszystkiego żeby nie żałować haha…

Zdjęcie* - mogące ułatwić innym użytkownikom dopasowanie nicku z forum do twarzy w realu

1 polubienie

Witamy :grin:, do 600 to może jakaś specna albo de(osobiście mam sa fo2 flex) jestem zadowolony ale trzeba kupić z parę magazynków za 30zykoaby dobrze podawały, a tak musisz patrzeć na swój wybór, jest jeszcze opcja kupić używke z discrodu, albo na allegro lokale

Hemlo

Witam,powiem ci mody przymierz się do specny z tym później zrobisz wszystko co będziesz chciał dodasz to i tamto i siamto…w każdym razie na początek będziesz zadowolony.

A co sądzisz o g36c? Została mi zaproponowana w cenie 500 zł

kwestia jakiej firmy, czy ci się podoba ta bryła z plastiku i czy lubisz się męczyć z wymianą batki xD

H&K firma tej repliki

Heckler & Koch to robi palne :stuck_out_tongue:
Repilka co najwyżej może mieć jakieś oznaczenia na licencji

no ale jak ktoś ci sprzedaje palniaka za 5 stówek to ja bym brał xd

Chyba źle podałem że H&K, po prostu dam linka…

jeżeli umarex to powiem ci, że umarexa nigdy na oczy nie widziałem i nie trzymałem, więc więcej poza “jeżeli podoba ci się plastikowa bryła” ci nie pomogę :stuck_out_tongue:
po szybkim przejrzeniu neta:
nowa g36c od JG to 500-600 różne kolory, różne kolby
nowa g36c od cymy 600~
o umarexie, ale z 2014 :stuck_out_tongue:

tak czy siak, jak ten umarexowy nie został stiuningowany to za tą samą cenę masz nowego na gwarancji

No właśnie kupił bym z baterią, ładowarka, uchwytem na przód i lunetą… a i 2 magazynki MID za te 500 zl

jak nie jest zrobiony na tip top to nie wiem po co ci luneta na tak krótkim karabinie pod szturm :wink:

Więcej i tak nie mam co ci doradzić. Przejrzyj sam ceny G36, magów do tego, czy chcesz mieć to na magi do m4 czy magi to giety. No i decyzja ostateczna i tak twoja :wink:

1 polubienie