[S,Z] Akumulator GFC NiMH 8.4V 1100mAh

Cena: 60zł. Ewentualnie zamienię się za podobny akumulator NiMH ale węższy.

Opis przedmiotu: Akumulator był używany przez 30min, po rozładowaniu nie korzystałem z niego. Jest nowy, nie jest uszkodzony.

Zdjęcia:



Synu idzie zima - kup lipo

Polecasz jakieś? Niestety mogę mieć tylko sticka.

Nie siedzę w temacie, byle nie najtańsze. Pamiętaj, że do lipo potrzeba specjalnej ładowarki.
Nimh szybko padnie na mrozie.

Ta, pamiętam o tym, tak czy siak dzięki za pomoc :wink:

NiMha możesz “otworzyć” i rozłożyć i złożyć i okleić w sticka :stuck_out_tongue: W tym przypadku pewnie będziesz musiał odlutować i przylutować ponownie jedno ogniwo, ale… :man_shrugging:t3:
mogę ci oddać swojego firefoxa (jak znajdę), ale nie wiem czy działa :wink:

1 polubienie

Na gunfire będziesz miał tego setki

jedyne co to wybierz wtyk jaki masz w replice. Batke weź 11,1v, te mniejsze 7,4v to jedynie do CQB i słabszych replik (poniżej 400 fps, a nawet mniej) nadadzą się z powodu generowania mniejszego ROF (Rate Of Fire).
ta firma Electroriver, Specna, Nuprol, Gensave to w gruncie rzeczy wszystko jedno i to samo. O ile nie kupisz baterii z jakiegoś bazaru to szansa, aby była “zła” praktycznie nie istnieje. Sklepy ASG mają baterie dobre do ASG :).

Jak już znajdziesz baterię, która pasuje wymiarami do Twojej repliki, sprawdź czy taka sama nie będzie taniej u konkurencji lub na Allegro. Sam Gunfire potrafi na allegro wystawiać towar ze swojego sklepu nawet 20% taniej, więc na batce za 100 zł zaoszczędzisz już sobie na kebaba :wink:

1 polubienie

I najpewniej skończyło by się w ten sposób xD:

Nie wiem czemu wyrzuciłeś film od li-io kiedy mówimy o nimhu xd

Eciepecie, wybuch pewnie podobny xD

Nie wiem :stuck_out_tongue:
Będziesz przebijał to daj znać :smirk:

1 polubienie

Nawet nie probój … :wink: Na lipo “zagrzewa” się połączenia, nie lutuje. Lutowanie to kiepski pomysł :smiley:

Tak i nie … lion jest “bardziej stabilny”, lipo przy pierwszym dźgnięciu już zaczęłoby skwierczeć :stuck_out_tongue:
We wszystkich tych “lepszych” aku zasada jest jedna - łatwopalne są gazy, które się wydzielają po uszkodzeniu, nie samo ogniwo :wink: Jak uszkodzisz ogniwo fizycznie, ale nie dasz iskry to nic się nie stanie poza tym, że samo ogniwo spuchnie.

ja tu i Nimhah ;p
Nie jestem samobójcą aby z lipo się bawić

Gawron rn: /j
icegif-340

2 polubienia

Ale to podstawowa wiedza :rofl:

*Gawron zawsze

2 polubienia

Tak już mam :frowning: Za dużo SciFun’a i Naukowego Bełkotu :frowning:

1 polubienie

Widzisz jak ci influencerzy wpływają na młode umysły… ja bym ich zakazał

2 polubienia

To wszystko wina tych internatów

Ten temat został automatycznie zamknięty po 60 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.