[S] Replikę KJW-05

Mam do sprzedania KJW-05 (i nie tylko). Ale pomału. Będę się wyprzedawał z ASG bo przechodzę na diesla (czarnoprochowce). Ten KJW-05 to właściwie nigdy nie powąchał żadnej strzelanki. Strzelał tylko do chrono i służył mi w celach “dydaktyczno naukowych”:slight_smile: Co by tu “ulepszyć”. No i co takiego w nim “ulepszyłem”. Oczywiście wszystko to co polecają ludzie którzy w tym temacie siedzą dłużej niż ja na forach, judupach i szajsbukach. Fakt że osiągnąłem oczekiwany efekt i satysfakcję. Ale? No właśnie. Wydałem na to drugie tyle ile zapłaciłem za pistolet z pudełka. No i wiadomo że nigdy mi nikt za to nie zapłaci. To wrzucam w koszty nauki. A za naukę się płaci. Dlatego proponuję cenę fabryczną. Te przeciętne 600 zł. Teraz pokrótce co tam takiego jest w środku. Lufa wewnętrzna PDI 6,1, Lufa zewnętrzna SKU Mam do sprzedania KJW-05 (i nie tylko). Ale pomału. Będę się wyprzedawał z ASG bo przechodzę na diesla (czarnoprochowce). Ten KJW-05 to właściwie nigdy nie powąchał żadnej strzelanki. Strzelał tylko do chrono i służył mi w celach “dydaktyczno naukowych”:slight_smile: Co by tu “ulepszyć”. No i co takiego w nim “ulepszyłem”. Oczywiście wszystko to co polecają ludzie którzy w tym temacie siedzą dłużej niż ja na forach, judupach i szajsbukach. Fakt że osiągnąłem oczekiwany efekt i satysfakcję. Ale? No właśnie. Wydałem na to drugie tyle ile zapłaciłem za pistolet z pudełka. No i wiadomo że nigdy mi nikt za to nie zapłaci. To wrzucam w koszty nauki. A za naukę się płaci. Dlatego proponuję cenę fabryczną. Te przeciętne 600 zł. Teraz pokrótce co tam takiego jest w środku. Lufa wewnętrzna PDI 6,1, Lufa zewnętrzna Mam do sprzedania KJW-05 (i nie tylko). Ale pomału. Będę się wyprzedawał z ASG bo przechodzę na diesla (czarnoprochowce). Ten KJW-05 to właściwie nigdy nie powąchał żadnej strzelanki. Strzelał tylko do chrono i służył mi w celach “dydaktyczno naukowych”:slight_smile: Co by tu “ulepszyć”. No i co takiego w nim “ulepszyłem”. Oczywiście wszystko to co polecają ludzie którzy w tym temacie siedzą dłużej niż ja na forach, judupach i szajsbukach. Fakt że osiągnąłem oczekiwany efekt i satysfakcję. Ale? No właśnie. Wydałem na to drugie tyle ile zapłaciłem za pistolet z pudełka. No i wiadomo że nigdy mi nikt za to nie zapłaci. To wrzucam w koszty nauki. A za naukę się płaci. Dlatego proponuję cenę fabryczną. Te przeciętne 600 zł. Teraz pokrótce co tam takiego jest w środku. Lufa wewnętrzna PDI 6,1, Lufa zewnętrzna SKU Mam do sprzedania KJW-05 (i nie tylko). Ale pomału. Będę się wyprzedawał z ASG bo przechodzę na diesla (czarnoprochowce). Ten KJW-05 to właściwie nigdy nie powąchał żadnej strzelanki. Strzelał tylko do chrono i służył mi w celach “dydaktyczno naukowych”:slight_smile: Co by tu “ulepszyć”. No i co takiego w nim “ulepszyłem”. Oczywiście wszystko to co polecają ludzie którzy w tym temacie siedzą dłużej niż ja na forach, judupach i szajsbukach. Fakt że osiągnąłem oczekiwany efekt i satysfakcję. Ale? No właśnie. Wydałem na to drugie tyle ile zapłaciłem za pistolet z pudełka. No i wiadomo że nigdy mi nikt za to nie zapłaci. To wrzucam w koszty nauki. A za naukę się płaci. Dlatego proponuję cenę fabryczną. Te przeciętne 600 zł. Teraz pokrótce co tam takiego jest w środku. Lufa wewnętrzna PDI 6,1, Lufa zewnętrzna SKU Fixed two way. Dysza cow-cow pink. Głowica Cracken jak wiemy o czym mowa. Koszyk i komora Guarder (dawała najlepsze wyniki). Oryginalne części też oczywiście się kurzą w szufladzie. Gumka Mapla i jakiś dystanser chyba omega, ale nie pamiętam. Magazynek na GG z uszczelką zieloną nazwy nie pamiętam. Żadne sprężyny nie zmieniana poza sprężyną dyszy, ale nazwy też nie pamiętam, no jakaś tam lepsza i dobrze działająca. A wypróbowałem chyba z 20. Aha jeszcze trochę go “upiększyłem”. To znaczy wypolerowałem boki zamka na aluminiowy połysk. No bo zamek jest z aluminium więc nie było problemu. Taki kaprys. Dodam dzisiaj jedno zdjęcie poglądowe. Bo po pierwsze jest już późno. A po drugie nie wiem czy ktoś będzie zainteresowany. Ale jakby ktoś by zainteresowany to proszę na PW po więcej informacji i zdjęć.

Opis przedmiotu:

Zdjęcia:

Można się wystraszyć długości opisu, wrzucił ci się początek 4 razy xD

Ten temat został automatycznie zamknięty 60 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.