[S] Pierdoły do hełmu, torba

Stockowa fasunek od Fasta X-shield, stockowe “gąbki” (styropiany) też mam, więc mogę dorzucić. Może ktoś ma same paski i chce sobie wymienić, to mnichów też powinien pasować jak są dziury na risy. (śrubki znajdę)
Z ciekawostek, pod ten fasunek da się wsadzić słuchawki aktywne do hełmu i z pomocą 4 zipów wszystko super leży. Minusem jest taki, że nie zdejmiemy słuchawek bez hełmu, a plus, że nie trzeba się cackać z montażem na hełmie

Cena: Monsterek owocowy

Czarne gąbki do hełmu, używane z fasunkiem powyżej. Ja byłem zadowolony, ale z nowym fasunkiem musiałem wymienić. Zdjęcie poglądowe, nie chciało mi się ich wyciągać. Zestaw niekompletny, bo już rozdawałem.

Cena: Monsterek owocowy

Torba zrzutowo-transportowa niby na udo, Glock dla skali. Zdjęcia na szybko. Dokładne wymiary, zdjęcia ile w sobie mieści potem dorzucę.

Cena: 2x Monsterek owocowy



Jaki kolor fakryczny jest tej torby zrzutowej, to jest coyot?

Jak byś brał Kaine’u tą torbę to weź mi proszę ten fasunek, bez gąbek dodatkowych Zależy mi na gąbce czołowej od fasunku, poluję na nią od dłuższego czasu.

Zielona. Głupia żarówkę mam. Jesteś drugi na ten moment, sprawdziłem czasy :stuck_out_tongue:

Wrzucę wam jutro zdjęcie lepsze z wymiarami

Edit
Torba poszła bez zdjęć. Dajcie mi znać czy chcecie ten fasunek i jeżeli tak to czy szukać śrubek

Za późno, ja już zamówiłem i nawet przyszedł frasunek :unamused:

Ten temat został automatycznie zamknięty po 60 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.