Royal Navy

Royal Navy

Nowy rok nowa ja, w poprzednim za sprawą szukania osób na wyjazd udało nam się odnaleźć kilka perełek wiec czemu nie :slight_smile:
Jesteśmy otwarci na nowe twarze, nie prowadzimy poziomów wtajemniczenia, stopni, listy obecności i innych ściem.

• Jeździmy na scenariusze duze takie jak Marsh, Bellum czy Aegis oraz na małe w okolicach Szczecina lub czasem trochę dalej.
• Nie posiadamy dowództwa, u nas każdy jest równy a nawet obowiązkowo musi poznać smak władzy i odpowiedzialności. Dążymy do wyrównania umiejętności pod względem łączności, dowodzenia, strzelectwa i nawigacji.
• Posiadamy swoj obiekt CQB
• Mamy własną sekcje snajperską
• Planujemy własne scenariusze
• Mamy własny kompetentny serwis

Wymagania to kwestia elastyczna bo podstawowym kryterium jest TWÓJ CHARAKTER, jeżeli jesteś problematyczny jak ja to uważaj bo drama queen u nas jest jedna :slight_smile:

Miłe widziane:
◦ Doświadczenie z wyjazdów na milsimy ( musisz wiedzieć gdzie jesteś i co masz robić)
◦ Wiek…. Chciałbym abyś miał min 20 u nas młodszych nie ma
◦ Mamy wybrane mundury wiec z czasem będziesz musiał się dostosować
Naszywkę dajemy z czasem kiedy zobaczymy, ze pasujesz do nas i jesteś mniej toxyczny ode mnie :slight_smile:

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowicjuszami oraz innymi druzynami! :slight_smile:

1 Like

Czołem,
Czytajac waszego posta odnioslem wrazenie ze zgrana z was ekipa i naprawde lubicie ta zabawe wiec pomyslalem ze napisze. Szukam grupy pasjonatow naprawde lubiacych airsoft do ktorej moglbym dolaczyc. Wrocilem do hobby okolo 1.5 roku temu po prawie 17 letniej przerwie, do teraz strzelalem sie w UK glownie na polu Apocalypse, teraz wyladowalem w Polsce (pod szczecinem) i wyglada ze zostane tu na najblizsze lata wiec robie rozeznanie.

Lubie milsimy, wyjazdy, nie marudze xD Sam przerabiam i serwisuje swój sprzęt. Mam doswiadczenie w grach nocnych / calodobowych / wole las niz CQB ale tez nie pogardze :wink:

Mam hk33 i glocka, mundur Multicam ale bardzo chetnie ogarne wiecej mundurow i broni :smiley:

Jedyny mankament, to ze jestem w kratke w kraju (3/3 mies) ale za to jak juz jestem to mam caly czas we wszechswiecie i zawsze mam go na airsoft :slight_smile:

Pozdro i do uslyszenia

Siema, No powiem szczerze, ze sporo osób pisze ale nic z tego mie wychodzi wiec powoli myśle o usunięciu posta.
Zapraszamy w nasze skromne szeregi :slight_smile: w lipcu będziesz na miejscu czy w pracy?
Pływasz czy wiatraki?

Hey, akurat do pazdziernika bede w pracy, plywam.
Chetnie wpadne na jakas jesienno zimowa akcje jak wrócę, zobaczyc czy sie zgramy.

Mam nadzieje ze nie hibernujecie na zime :laughing:

Napisz na priv do mnie, podam discorda/messengera i cos pomyslimy. Prawdopodobnie na pazdziernik zawitamy w okolice katowic na fedrunku, mamy tam pare niedokonczonych spraw :wink: