Royal Navy

Royal Navy

Nowy rok nowa ja, w poprzednim za sprawą szukania osób na wyjazd udało nam się odnaleźć kilka perełek wiec czemu nie :slight_smile:
Jesteśmy otwarci na nowe twarze, nie prowadzimy poziomów wtajemniczenia, stopni, listy obecności i innych ściem.

• Jeździmy na scenariusze duze takie jak Marsh, Bellum czy Aegis oraz na małe w okolicach Szczecina lub czasem trochę dalej.
• Nie posiadamy dowództwa, u nas każdy jest równy a nawet obowiązkowo musi poznać smak władzy i odpowiedzialności. Dążymy do wyrównania umiejętności pod względem łączności, dowodzenia, strzelectwa i nawigacji.
• Posiadamy swoj obiekt CQB
• Mamy własną sekcje snajperską
• Planujemy własne scenariusze
• Mamy własny kompetentny serwis

Wymagania to kwestia elastyczna bo podstawowym kryterium jest TWÓJ CHARAKTER, jeżeli jesteś problematyczny jak ja to uważaj bo drama queen u nas jest jedna :slight_smile:

Miłe widziane:
◦ Doświadczenie z wyjazdów na milsimy ( musisz wiedzieć gdzie jesteś i co masz robić)
◦ Wiek…. Chciałbym abyś miał min 20 u nas młodszych nie ma
◦ Mamy wybrane mundury wiec z czasem będziesz musiał się dostosować
Naszywkę dajemy z czasem kiedy zobaczymy, ze pasujesz do nas i jesteś mniej toxyczny ode mnie :slight_smile:

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowicjuszami oraz innymi druzynami! :slight_smile:


1 polubienie