Siemka Ekipa,
Swoją przygodę z asg zacząłem w 2010r od biegania z gaziakiem na cukrowni. Później byłem modem na airsoft.szczecin ; ) sprzęt cały czas trzymam i co jakiś czas wyciągam i sprawdzam
Pamiętam swego czasu jak był taki gracz co miał ksywę żółw i biegał w sumie na strzelankach ze swoim synem w podobnym wieku do mojego syna czyli ok 12 lat. Piszę bo zastanawiam się czy jest opcja młodego ubrać w „kask motocyklowy" albo coś co całkowicie i porządnie zabezpieczy cała głowę, twarz, zęby, szyję i żółtą kamizelkę odblaskową tak by nikt w niego nie strzelał i aparat fotograficzny. Tak by po prostu chodził koło mnie po lesie i sobie strzelał fotki czy też jest to bez sensu i jeszcze niedopuszczalne ze względu na wiek ? Co o tym myślicie?
Pozdro
Scar_man