Rodzic + syn 12l

Siemka Ekipa,

Swoją przygodę z asg zacząłem w 2010r od biegania z gaziakiem na cukrowni. Później byłem modem na airsoft.szczecin ; ) sprzęt cały czas trzymam i co jakiś czas wyciągam i sprawdzam :wink: Pamiętam swego czasu jak był taki gracz co miał ksywę żółw i biegał w sumie na strzelankach ze swoim synem w podobnym wieku do mojego syna czyli ok 12 lat. Piszę bo zastanawiam się czy jest opcja młodego ubrać w „kask motocyklowy" albo coś co całkowicie i porządnie zabezpieczy cała głowę, twarz, zęby, szyję i żółtą kamizelkę odblaskową tak by nikt w niego nie strzelał i aparat fotograficzny. Tak by po prostu chodził koło mnie po lesie i sobie strzelał fotki czy też jest to bez sensu i jeszcze niedopuszczalne ze względu na wiek ? Co o tym myślicie?

Pozdro

Scar_man

Osobiście nie widzę z tym problemu, szczególnie jak będziesz obok tak samo zabezpieczony :wink:

Tylko trzeba brać pod uwagę że nadal istnieje możliwość że dostaniecie losową kulka albo nie daj boże lustrzanka dostanie :smiley:

Ale chcemy potem fotki na forum :wink:

1 Like

Ja nie widzę problemu żeby zagrał normalnie jako gracz

Opiekun na miejscu odpowiednie zabezpieczenie i heja w pole grać

2 Likes

No to po urlopie już nie będzie odwrotu i będę musiał się zjawić. ; )

1 Like