Replika G&G ARP 556 na sprzedaż plu

Cena: 1500 za całość

Opis przedmiotu: [S] Replika G&G ARP 556 (koszt nowej około 1800)
Do repliki dorzucam wszystko co widać na zdjęciach tj.:.

  • tłumik dźwięku B&T Tracer (cena w sklepie 299)
  • tłumik ‘pew pew’ (koszt około 70)
  • kolimator TR02 z wysokim montażem ( cena w sklepie 330)
  • powiększona prowadnica kolby do ARP 556 (cena w sklepie 150)
  • 8 magazynków hexmag ( nówki, czyszczone po ostatniej strzelance, widoczne pomarańczowe zabarwienie było oznaczeniem, aby się odznaczały od tych samych kolegi - nie jest to zabrudzenie!!.( koszt około 320 zł)
    -kolimator eotech 552 ( minus jest taki że jest pomalowany przeze mnie na oliv drab, ale jest jak nówka, hula na czerwono i zielono, posiada osłonkę zabezpieczającą) ( koszty nowego to około 180 zł)
    -sprężyna M 130 i gumka hop up (spręzyna około 70 zł a gumka… nie pamiętam)
  • kask z pokrowcem FMA
    Dorzucę jeszcze w gratisie paczkę kulek BLS 28
    Zaznaczam, że replika to naprawdę nówka, której używałem może z 6 razy.
    Konczę zabawę z asg z powodu braku czasu i chciałbym żeby ktoś przygarnął cały zestaw, nie mam zamiaru dziadować i wystawiać wszystkiego oddzielnie. Z samej repliki schodzę tylko 300 zł taniej w porównaniu do nowej bo to jest dosłownie nówka!!! a gratisu są na ponad 1200 zł. Zamiast kupować nówkę i inwestować powyżej 1200 zł w te wszystkie akcesoria, można ogarnąć wszystko za jednym razem. (Jedynie zdjęcia kulek nie zamieszczam). Jeśli ktoś jest chętny: smsik 783044447
    Zdjęcia:

Nie mogłem, hmm nie umiem dorzucić więcej zdjęc więc zrobie to w komentarzu:

Ostatnie foto

Ten temat został automatycznie zamknięty 60 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.