rekrutacja Sierra Clan i maly scenariusz

Witajcie!!! Kolejny raz “SIERRA CLAN” organizuje nabór rekrutów by zasilić swe szeregi.

Trochę o Nas : Grupa " SIERRA CLAN "-założycielami są żołnierze zawodowi w stopniach podoficerskich z wieloletnim doświadczeniem taktycznym wielu rodzajów sil zbrojnych, oraz doświadczeniem Misyjnym Afganistan, Irak, Kosowo. Posiadamy doświadczenie w kierowaniu pododdziałem oraz oferujemy rekrutom zdobywanie podstawowej wiedzy z zakresu taktyki, bytowania, przetrwania w warunkach ekstremalnych z elementami selekcji.

Oferujemy: Udział w zajęciach programowych, prezentacjach, szkoleniach, treningach CQB ( teren zurbanizowany) oraz na terenach zalesionych. Każdy z członków ma szanse na samodoskonalenie oraz rozwój pod okiem doświadczonych instruktorów. Od swoich członków nie wymagamy żadnego doświadczenia. Potrzebną wiedzę zdobywać będą z czasem i pod okiem innych członków grupy. Oferujemy wyjazdy weekendowe oraz kilku dniowe spotkania ASG. Pokażemy nowe możliwości oraz całkiem inny punkt widzenia spotkań ASG. Spotkania nie będą monotonne, a scenariusz realizowany na spotkaniach sprawi ze członkowie oderwą sie od obowiązków dnia codziennego. Mamy możliwość organizacji spotkań z grupami z zagranicy oraz organizacji wyjazdów, spotkań szkoleń z innymi grupami ASG z innych krajów. Członkostwo w grupie jest dobrowolne!!! Stwarza możliwości rozwoju , samokształcenia oraz rozwoju nie tylko w " świecie" ASG ale także poznawania nowych horyzontów jakimi sa np: walka wręcz itp. Grupa posiada swój regulamin , który został napisany z wysoka starannością !!! Grupa docelowo będzie zarejestrowana w Szczecinie.

Czego oczekujemy?:

Wiek- min. 18 lat z wyjątkiem nieletnich od 16 za zgoda prawnego opiekuna! Zdyscyplinowania!!! oraz dystansu do siebie. Chęci rozwoju airsoftowego i nie tylko… Chęci zrobienia czegoś konkretnego, nowego, czegoś, czego jeszcze nie ma… czegoś co sprawi ze nie będzie to nudna zabawa i strzelanie bez sensu…

Potrzebujemy ludzi z PASJA!!! Chcemy alby było to coś nowego o całkowicie innym wymiarze… Szukamy ludzi , którzy tak jak my chcą aby nasze hobby jakim jest ASG nabrało nowego wymiaru. Stało się częścią życia .

Jeśli jesteś maniakiem ASG, który oczekuje czegoś więcej to zapraszamy Cie do naszego zespołu!!!

Szukamy ludzi, graczy, którzy swoja postawa beda czerpać przyjemność z gry, ludzi , ktorzy respektują i przestrzegają prawo air soft, a takze szukamy ludzi, dla których udział i członkostwo w grupie SIERRA bedzie nie tylko przygoda , ale ale i w pewnym sensie czescia zycia .

Rekrotów proszę jedynie o zgłaszanie się bezpośrednio do mnie na PWW dniu 14 mają odbędzie się nimi scenariusz pod nazwą ,Piaski Afganistanu,

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich rektorów do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Scenariusz organizowany jest przy okazji rekrutacji do grupy THE SIERRA CLAN.

Podczas scenariusza podzielimy się na zespoły , w których będziemy działać wspólnie, będziecie mogli zobaczyć jak działa grupa i jakie stwarza możliwości. Będziecie mogli zobaczyć jak dowodzimy całym zespołem i czy praca w naszym teamie będzie wam odpowiadać.

14 mają spotykamy się na wiskordzie o godzinie 9 i kończymy rozgrywkę i rekrutację około godziny 14. Miejsce wiskord.

Limity fps oraz regulamin obowiązywać będzie zgodnie z regulaminem taktycznego Szczecina. Miejsce rozgrywki to budynki zatem proszę przestrzegać limitów dla cqb. Sam scenariusz będzie obfitował w wiele elementów zatem spodziewajcie się naprawdę czegoś więcej niż tylko zwykłej strzelanki , naprawdę będzie mnóstwo zadań i scenariusz będzie bardzo dynamiczny… Wszystkie szczegóły poznacie na miejscu.

Zaznaczam, że samo spotkanie jest przeznaczone tylko dla osób, które chcą wstąpić w nasze szeregi a także zostały zaproszone już nieliczne osoby oraz grupy. Jeśli chciałbyś przyjść na scenariusz bardzo proszę o kontakt bezpośrednio ze mną na PW.

Dzień dobry,

Chciałem dowiedzieć się, czy rekrutacja nadal jest otwarta?

Pozdrawiam,
Robert

Tak rekrutacja jest otwarta, w razie pytań proszę pisać Pw albo skontaktować się ze mną pod nr 666354345