Pytanko

Witam mam pytanie czy mając 14lat ja i 2 moich kolegów moglibyśmy brać udział w strzelankach ?Posiadamy repliki agm 003 i ja mam colta 1911 co2 cybergun oni muszą dokupić boczniaki .Posiadamy mundury, ochronę na oczy i zęby oraz rękawice . Czy wystarczyła by tylko zgoda rodzica ?

Ile razy ten temat będzie wałkowany…

Na strzelankach forum Taktyczny Szczecin mogą brać udział osoby mające POWYŻEJ 15 lat (nie, rocznikowo się nie liczy - musisz zaliczyć 15 urodziny) i regulamin Taktycznego nie przewiduje wyjątków od tej reguły (chyba że idziesz na strzelankę robić zdjęcia, a nie się strzelać). Sprzęt dobrze że masz, trzymaj go do ukończenia 15 roku życia - wtedy zapraszamy na strzelanki wraz z pisemnym pozwoleniem rodziców/opiekunów prawnych (wzór jest w temacie pod każdą strzelanką) oraz przeczytanym regulaminem.

Poza tym - cytując klasyka - zapraszamy do działu “Witam, chciałbym się przedstawić”

Mam nadzieję, że moja wypowiedź rozwiała wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie :slight_smile:

Możecie wziąć udział w strzelance, tylko i wyłącznie jeżeli opiekun prawny każdego z was będzie obecny w miejscu strzelanki (nie musi się strzelać, wystarczy, że będzie np. w samochodzie na parkingu). Po ukończeniu 15 roku życia wystarczy zgoda rodziców, bez konieczności obecności opiekuna.
Zapraszam również do działu “Witam, chciałbym się przedstawić”

Post poprawiony, przepraszam za wcześniejsze wprowadzenie w błąd

O. To widzę że coś się zmieniło w regulaminie, skoro poniżej 15 roku można się strzelać :smiley:

O kurcze dzięki za info .Czyli jak bym z mama przyjechał i 2 kolegami oni by mieli zgody rodziców to możemy się z wami postrzelac? A max fps to 350 tak?

Tylko kolego ten twój colt na co2 ma prawdopodobnie powyżej 350fps. Wiec uwaga dla kolegów co chcą kupić pistolety- bieżcie boczniaki na Green gaz!

Wielkie dzięki jak oni kupią tylko boczną replike to zaczynamy się strzelać a na niedzielne strzelanki możemy grać ?

Regulamin regulaminem, Mama mamą ale tu o to tylko nie chodzi. 14 latek to jeszcze dziecko ( ma inną mentalność) jego zachowania w dużej mierze różnią się od dorosłych osób. Nie wiadomo jaką decyzje podejmie w trakcie strzelanki (jak zareaguje w różnych sytuacjach). Ja osobiście bałbym się jego reakcji kiedy wyszedł by zza winkla i przestraszył się moje osoby wlepiając mi cały magazynek prosto w twarz. Moim skromnym zdaniem nie powinniśmy dopuścić na dzień dzisiejszy takiej osoby.

No tak każdy 14 latek jest inny ja do ekipy wziąłem 2 ogarnięty chłopaków jeszcze jeden chciał tylko ze my sobie strzelalismy my dla beki a on zaczął do nas strzelac :frowning: Powtarzam każdy jest u inny.jak ktoś mnie nie zna bierze mnie za 16 latka gdyż mam 185cm wzrostu i jestem w ogarnięty. To przyjemnie nas ktoś do ekipy ?

185cm wzrostu? :laughing: To ja mając prawie dwie dychy i tylko 181 czuję się karłem :smiley:

Możesz mieć nawet 2 metry i wielkie bary ^^. Dla mnie liczy się tylko to co masz w głowie. Decyzja tak czy siak należy do administratorów i organizatorów. Pozdr

Taką przyjęliśmy zasadę - czy 14 latek czy 16 czy nawet 20 - nie masz pewności, że będzie to osoba rozważna w swoich działaniach i zachowaniu, nie będziemy przeprowadzać na każdym testów psychologicznych; każdy na strzelance powinien mieć świadomość, że może mu się coś stać czy z ingerencją osób trzecich czy nie - w końcu to sport ekstremalny. Ja dostałem serią w twarz od 20 albo 30 paro latka raz na wiskordzie, więc wiek nie gra tu roli :wink:

Ok dzięki xd To prawdopodobnie w następną niedzielę przyjadę z kolegami na strzelankę .Narazie chcemy poćwiczyć żeby komuś nie walnąć hed’a postrzelamy tak z zaskoczenia z wyskoku itd .

Małe sprostowanie bo widzę nieporozumienie. Osoby po niżej 15 roku życia mogą uczestniczyć w spotkaniu tylko i wyłącznie z opiekunem PRAWNYM. Mama kolegi nie jest taką osobą więc przykro mi chłopaki ale albo każdego rodzić/opiekun PRAWNY będzie obecny i zgłosi się do administratora/moderatora albo ze strzelania nici.

Wystarczy że mielismy świra smirnoffa oby takich jak najmniej hehehe

A Smirnoff ma 26 lat :open_mouth: tu raczej nie chodzi o wiek tylko co jest pod kopułą :wink:
Kulka wystrzelona przez 14-latka, może być równie skuteczna co wystrzelona prze 40-latka.
Pozdro :smiling_imp:

Właśnie zakupiłem replikę M3000 taką o :http://www.military.pl/product_img/big/3269_12258_a10.jpg
Polecam ją każdemu kto chce zacząć zabawę w asg . Zapłaciłem za niego 99zł jest naprawdę celny regulowana kolba.Zamontowałem do niego lunetę umarex i ćwiczę skila jest naprawde celna :slight_smile:
Edit
A tego agm 003 oddałem koledze za 60zł .

o.O

Mam jeszcze jedno pytanie.A mianowicie gdzie w szczecinie są sklepy a replikami asg oprócz asg-militaria i militaria.pl?

maciek316 ponawiam prośbę, przedstaw się odpowiednio w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić”…