Jak sie nazywa element ktory montuje na wezu wychodzacym z repliki zeby moc ja podlaczac do weza od butli? Bo mam gladka rurke tylko i wiem ze musze ja zarobic jakas koncowka ale nie wiem jak to sie nazywa zeby zamowic? Caly osprzet HP mam na US QD 6mm.
w HPA masz trzy standardy szybkozłączek - dwa to zlaczki od silnika do regulatora butli i tu są standardy albo US albo EU (widać masz US) dodatkowo niekiedy na ALi mozna znalesc szybkozlaczki w standardzie konektora do napelniania butli … To jest ten element ktorym ładujesz butle z kompresora albo recznej pompki.