Pytanie techniczne HPA - nazwa złączki

Jak sie nazywa element ktory montuje na wezu wychodzacym z repliki zeby moc ja podlaczac do weza od butli? Bo mam gladka rurke tylko i wiem ze musze ja zarobic jakas koncowka ale nie wiem jak to sie nazywa zeby zamowic? Caly osprzet HP mam na US QD 6mm.

Czy ktos jest w stanie pomoc ?

Złączka

https://shop-mancraft.com/pl/adapteryprzejsciowki-do-wezy/124-złączka-wtyk-us-foster-22-6mm-5904553333927.html

1 polubienie

Super, wielkie dzieki !

w HPA masz trzy standardy szybkozłączek - dwa to zlaczki od silnika do regulatora butli i tu są standardy albo US albo EU (widać masz US) dodatkowo niekiedy na ALi mozna znalesc szybkozlaczki w standardzie konektora do napelniania butli … To jest ten element ktorym ładujesz butle z kompresora albo recznej pompki.

1 polubienie