Pytanie co do mocy repliki

Witam, mam pytanie dotyczące mocy repliki. Ostatnio natknąłem się na ofertę dość ciekawej repliki, którą jestem dosyć zainteresowany, lecz po przeczytaniu jej parametrów zacząłem się zastanawiać czy aby na pewno taka replika była by dopuszczona do rozgrywki. Prosiłbym kogoś o rozwianie moich wątpliwości.
Link do repliki- Replika asg cyma platinum cm098 A | Wiśniowa | Ogłoszenie na Allegro Lokalnie

Tu masz tę samą replikę w sklepie: https://www.taiwangun.com/pl/karabin-snajperski-aeg/cm-098a-e-edition-cyma-2

I teraz:

  • w ogłoszeniu na Pazzegro podają, że “stock, nic nie było robione”, i “ma 2.2 J.”
  • w ofercie na Krakmanie ma 1.88 J. I można z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością założyć, że to rzeczywiście jest stock.

Jak to było w piosence, kurde, proszę koleżanek, ktoś nas tutaj robi w konia!

Pamiętaj aby - jeśli kupisz z Krakmana, i nie będzie się coś zgadzało w parametrach, to jest to niezgodność towaru z ofertą, a jak się uprzesz, to nawet reklama wprowadzająca w błąd - potencjalnie możesz im narobić smrodu i konkretnych nieprzyjemności - z Państwową Inspekcją Handlową na przykład. Więc Krakmanowi (który jest na rynku od wielu, wielu lat - i cieszy się w środowisku opinią sensownego sklepu) zwyczajnie nie opłacają się wałki.

Jeśli kupisz od jakiejś osoby prywatnej na Pazzegro Lokalnie, to w skrócie - szukaj wiatru w polu. A potem udowadniaj, że nie jesteś wielbłądem. Wystawcy tego ogłoszenia niewiele grozi za to, że opis repliki nie jest raczej opisem tego co dostaniesz w paczce. A jak napisze, że sprzedaje replikę, która jest największym osiągnieciem techniki od czasu wynalezienia chleba w kromkach, to są niezłe szanse, że jakiś jeleń się nabierze…

1 polubienie

Replika pluje obecnie 2.2J wiec nie kwalifikuje sie w limit szturmu (do 1.9J włacznie).

W tym przypadku wchodzi jako DMR - musi mieć zablokowany tryb auto (mechanicznie lub elektronicznie) + masz obowiazek posaidania bocznika o mocy <1.9J i musisz go używać na krótkich dystansach.