Propozycje stylizacyjne

https://www.facebook.com/BlackwaterPrivateMilitaryCompany?fref=ts Polecam zdjęcia z tej strony, foty autentycznych kontraktorów z różnych firm.

Wiem iż padały pytania w kierunku Barakudy,…co mam na siebie włożyć?.Panowie,to nie rewia mody hehe,zakładajcie co chcecie,dla mnie możecie biegać nawet w strojach Bayernu Monachium.Istotne jest abyście wiedzieli że stylizacja jest dowolna,ale jeśli ktoś ma zapędy na typowe PMC,to takowy strój będzie tym bardziej mile widziany.
Zatem szturm na szafy Panowie.

Pytanie i owszem pojawiły się. Jest to związane z tym, że skoro zdecydowaliśmy się przystać do takiej frakcji chcielibyśmy oddać jej klimat. Myślę że każdy stanie na wysokości zadania i będzie to miało ręce i nogi :sunglasses:

I to mnie cieszy,super.Grunt to klimat i fan.

Szukając inspiracji, takie coś mi się najbardziej spodobało

http://s.cghub.com/files/Image/278001-279000/278631/654_max.jpg

Ewentualnie spodnie zmienić na jakieś piaskowe na przykład, ale nawet jeans’y zajebiście pasują :smiley:

Nie wiem czy dżinsy to dobry pomysł. Dziś paru kolesi tak wyglądało i świecili spodniami jak choinki. Mimo wszystko warto by było aby nasze stroje jednak zlewały się z otoczeniem, a nasze misje raczej do miejskich nie będą należały.

Coś dla Brosu :smiling_imp: Redirecting...

hahahaha, to ja się stylizuje na gościa z PKM xD :smiley:

Moim zdaniem takie czapki to dobry pomysł, tylko nie wiem jakiego zdania są inni :slight_smile:

Te czapki, które Bara ma na sklepie są eleganckie :wink:
Będę sobie zamawiał taką, tylko że w oliwce.

Przyjdę jutro i je ob lukam z ciekawością :smiley:

poproszę ink lub fotkę tej czapki,może też zakupię;-)

Bara czy te czapeczki mają rzepy z boku aby sprytnie przyczepić moja kamerę :smiley: czy bede musiał wziąść Hełm ?:smiley:



Wrzuciłem w poprzednim poście link do tej czapeczki, tylko że w oliwce.

Czapki wyszły, bardzo wygodna, żałujcie. :sunglasses:

A może zaczniemy wrzucać nasze stylizacje tz. Foty naszego wyposarzenia czy też mundurów już na nas może to kogoś zainspiruje bądź ktoś nam doradzi co można zrobić lepiej :slight_smile:

Przedstawiam zdjęcie wszystkim znanych “Blackwater Brothers” :mrgreen:

Haha, cieszę się, że mogę być dla kogoś inspiracją, doceniam to :smiley:

Tylko ten niebieski ustnik bleee…

Szczegóły szczegóły, da radę to naprawić :wink: