Projekt Norweski REKRUTACJA !!!

R E K R U T U J E M Y !

Z przyjemnością ogłaszamy nabór do Projektu Norweskiego.
Jesteśmy grupą pasjonatów militariów, airsoftu, survivalu i wszelkich innych dziedzin związanych z wojskowością. Oprócz wspólnego zainteresowania armią Norweską, którą bacznie śledzimy od 2009 roku, jestesmy paczką przyjaciół – młodymi, energicznymi i świadomymi ludźmi, otwarci na nowe znajomości i sytuacje. Nasze doświadczenie w airsofcie jest bogate, zajmujemy się tym sportem od ponad dekady. Cały czas stawiamy przed sobą nowe cele, aby utrzymać tempo rozwoju grupy.
Wszystkich nas łączy również pochodzenie – wysoka północ Polski, jednak obecnie grupa zajmuje miasta na pasie Szczecin – Trójmiasto – Warszawa. Oznacza to też, że lubimy podróżować i nie straszne są nam długie wyprawy – czy to leśne przechadzki, czy kilkunasto/dziesięco godzinna podróż do innego kraju.

Co oferujemy?
Wiedzę, wsparcie merytoryczne i pomoc w doborze sprzętu niezbędnego do działania z nami; Wspólne wyjazdy na eventy o dużej skali – nie tylko airsoftowe, ale i również o charakterze rekonstrukcyjnym. Gwarantujemy możliwość brania udziału w rozwoju grupy o oryginalnej tematyce, w której poczucie humoru i chęć do działania stoją na pierwszym miejscu.

Kogo szukamy?
Interesuje nas aktywność, zdecydowanie oraz chęć do działania. Szukamy osób z miejscowości - Szczecin, Koszalin, Gdańsk/Trójmiasto oraz Warszawa. Jeśli jednak jesteś z innego miasta to również zapraszamy. Jesteśmy grupą ogólnopolską i jak już napomnieliśmy wcześniej – lubimy podróżować.
Jako, że jesteśmy grupą rekonstrukcyjną, oczekujemy dostosowania się do wymogów w wyposażeniu, które jest niezbędne do działania.

Jeśli masz ukończone 18 lat i wszystko co powyższe – skontaktuj się z nami!

Czy można[poprosić o więcej informacji co do wyposażenia? Jeżeli np. jestem co jakiś czas w Szczecinie i Trójmieście to mogę pojawiać się w obu grupach czy to by był jakiś problem?

Jakie są wymogi co do wyposażenia?

Link do sprzetu:
https://docs.google.com/document/d/1haZ … obilebasic