PROBLEMY

Widzę że jest problem.Panowie aby uściślić sparawę otrzymujecie termin,do Środy 12 Marca wszyscy muszą mieć już załatwione sprawy związane z imprezą,czyli wszystko.Spinać Dupy Panowie bo co z tego że czasu jest dużo,ale ja nie będę za was ogarniać w ostatniej chwili waszych spraw,i bez tego mam ful na głowie a by zapewnić wam zabawę.Ja ma do ogarnięcia całą organizację NAJEMNIKA dla was wszystkich a wy tylko swoje sprawy.Zatem proszę Barakudę o dopilnowanie teamatu.Osoby które nie wyrobią się do tego terminu,zostaną usunięte z NAJEMNIKA.Nie pojmuję jak można być tak nie zdyscyplinowanym.

A o mnie nic nie ma, że już załatwione wszystko w sprawie rejestracji? Dlaczego Tylko Wojas?

Kolega Barakuda ma rację.Jeśli w tabeli będę miał wypisany sprzęt taktyczny,repliki,radia,apteczki i cały inny mandżur będę wiedział kogo do czego zastosować,dalej…materiały budowlane,nie każę wam przywozić cegieł,wystarczy areknąć i jeśli ktoś może wspomóc czymś.Barakuda,w tabeli STRUKTURA proszę uzupełnić skład,ty jesteś już wpisany jako Dowódca Sekcji.Paliwo,tu też proszę o wpisy,20zł to nie wiele a kasa uzbierana zasili nasze auta,a tym samym da wam fan bo będzie wozić wasze chude dupy.Ogarniać się dziewczyny.Sory za sarkazm ale Dowódca musi być jak Kurwa,nie macie mnie lubić,macie mnie słuchać,kto był w syfie rozumie.
SIŁA I HONOR panienki.

Ja miałem link aktywujący w spamie.

Zarejestrowałem się i przyszedł mi e-mail że mam zapłacić w ciągu 14 dni od rejestracji, Pisałem do Rudej że jestem od Barakudy taktyczny szczecin i że mam zapłacić na miejscu ??

Wysłałem do Vito info na priv na tym forum żeby dodał mnie do grupy i nie dostaje odzewu.

Ja tak samo. Chodzi o dodanie do grupy na facebooku.

Same shit here :confused:

Kto nie jest jeszcze dodany na FB?.proszę o ponowne podanie imienia i nazwiska to znajdę i wkleję was do składu.WEŹCIE TEŻ POD UWAGĘ FAKT ŻE,JA PRACUJĘ BARDZO DALEKO OD DOMU,ZAJMUJĘ SIĘ OGARNIANIEM LUDZI,SPRZĘTU,BUDOWY,POJAZDÓW,ZEZWOLEŃ,MATERIAŁÓW,ZADAŃ,UMÓW Z INNYMI STRONAMI,ZAŁATWIENIEM PRĄDU,OŚWIETLENIA,NARZĘDZI,TABELI,I CALEJ MASY INNYCH SPRAW,SIĘDZĘ NA KOMPIE CZSEM PO 4=6 H I ROBIĘ CO MOGĘ.W SUMIE OGARNIAM PRAWIE SAM WSZYSTKO,WIĘC ODROBINA CIERPLIWOŚCI.Przedstawcie się jeszcze raz bo być może o kimś zapomniałem,za co przepraszam

Wysłałem dane w prywatnej wiadomości na tym forum.

Uwaga, sprawdźcie folder ze spamem. U mnie okazało się że potwierdzenie rejestracji było właśnie w SPAMIE.

Widzę, że w innym temacie brak konkretnej odpowiedzi, wiec zadam je jeszcze raz nawiązując do poniższej wiadomości od Rudej:

Uwaga.

Za trzy dni (04.04.2014) robię porządek z rejestracją. Wszyscy, którzy
zarejestrowali się ponad 2 tygodnie temu, a nie uiścili opłaty będą
wykreśleni z listy zarejestrowanych, chyba, że skontaktują się ze mną
i ustalą ostateczna datę przelewu. Ustalenia indywidualne nadal
obowiązują.

Ze względu na Wielkanoc skracam termin rejestracji do 21 kwietnia.



Pozdrawiam

Ruda

Czy mamy wymienione powyżej “ustalenia indywidualne” jako cała grupa?
Padło w instrukcji rejestracji podanej przez Barę, iż opłacamy wpisowe w “systemie” - czy jest to na pewno równoznaczne z opłatą na miejscu w dniu przyjazdu?

A pisałeś do Rudej, że jesteś z taktycznego szczecina i że płacimy na miejscu?

Tak, przy rejestracji.

Pozwoliłem sobie dodać Kajtka i Sovieta do struktur oddziału w pliku excela na dysku google. Resztę sami niech uzupełnią, np. paliwo.