Problemy z Dyszą w m4

Siemka mam taki problem z dyszą która źle chodzi tzn. po oddaniu strzału zatrzymuje się w trzech pozycjach raz całkiem wysunięta innym razem do połowy no i czasami poprawnie co za tym idzie nie zawsze podaje kulek :frowning: Więc jak myślicie czego to może być wina ?

Prawdopodobnie listwa popychacza do wymiany, lub sprężynka listwy popychacza :wink:

Po wymianie listwy popychacza i sprężynki
to samo ;/

Miałeś to rozebranie i nie sprawdziłeś poszczególnych elementów i co jest nie tak? No to w internecie na odległość tym bardziej nikt Ci nie będzie w stanie pomóc :unamused:

A tak w ogóle to zapraszam kolegę do działu Witam, chciałbym się przedstawić.

Już się przedstawiłem :slight_smile: Nic szczególnego nie zauważyłem… wiem że przez internet dużo nikt mi nie pomoże ale może ktoś miał taki problem i wie co zrobić :stuck_out_tongue: lecz zamontowałem opóźniacz popychacza dyszy no i w 80% pozbyłem się problemu :slight_smile:

Internety pomagajo wincyj nyz mozesz sie spodziewac… http://www.google.pl :smiley:

Jeżeli nie masz niczego ciekawego do dodania w danym temacie to przestań z łaski swojej nabijać bezsensowne posty - Herod

Ależ to jest całkiem naturalne, układ bez mosfetu z AB zawsze zatrzymuje się w losowej pozycji co skutkuje zatrzymaniem listwy popychacza, zatem i dyszy w przypadkowej pozycji