Pomoc w wyborze

Dzień dobry
Mam pytanko do osób siedzących bardziej w replikach. Myślę o kupnie nowej repliki i zastanawiam się która z tych dwóch była by lepszym wyborem

  1. M906A od DE
  2. Specna Arms RRA SA-E03 Edge 2.0
    Jak prezentuje się stosunek koszt/efekt, jakie każda z tych replik posiada plusy a jakie minusy, co może się zepsuć a co będzie trzeba od razu wymienić by działało? Czy może polecacie coś innego w granicy ok.1500zł

Z góry dziękuję za wszelką pomoc jak i wskazówki

Mam de 906 ale krotsza wersje. Generalnie wszystkie de maja taki sam srodek, roznia sie obudowa/dlugoscia. 906 juz sa z jakiegos metalu w porownaniu do 904 ktore sa z plastiku - chociaz wg opinii tez dobrego.
Wg researchu ktory robilem przed zakupem, najlepszy wybor do 1k. Za 500zl zrobisz upgrade i wyjdzie z tego przyjemna replika.

1 polubienie

Specna tylko w serii One -to stare E&C, które jest niedozjebania. Oriony/Edge kupuje sie dla budy i czeka aż szkielet jebnie (bo jebnie).

Bebechy w obu są takie se. De ma układ sterowania (który lubi jebnąć po roku często).

Jeśli z repliką wiążesz większe plany, to weź ładną budę bo i tak połowę bebechów wywalisz :wink:

2 polubienia