Początek

Cześć jestem Kuba i mam 15lat. Jestem nowy na forum. Przyszedłem tu poradzić sie was w sprawie ASG.
Na początku zaznaczę ze nigdy nie brałem udziału ani nie oglądałem meczu (nie wiem jak sie nazywa) ASG. Mam kilka pytań do osób które ogarniają temat, po pierwsze nie wiem gdzie mógłbym sie postrzelać? Chodzi o miejsce w którym dadzą mi broń, kulki i cały sprzęt ponieważ nie posiadam żadnej z tych rzeczy a wolałbym najpierw sprawdzić czy to mnie kręci a nie kupować replikę za kilka set złotych. Drugie pytanie to jak mi sie spodoba to jaka kupic replikę ? Myśle że moge wydać max 500zł. Prosiłbym aby ktoś podał mi ceny kulek munduru w którym będę sie strzelał i jakiegoś nie wiem kasku ? Czegoś na twarz Z góry dzięki za odpowiedź (chciałbym jeszcze pogadać z ta osoba bo mam jeszcze kilka pytań a jutro wyjeżdżam na 7dni wiec odezwę sie albo wieczorem albo za 7 dni )
Kuba

Zapraszamy do działu “Witam, chciałbym się przedstawić”.

A niech będzie dla potomnych.

Otóż jako że nie masz 18 lat musisz mieć zawsze zgodę rodzica (pisemną)
Przyjedź na strzelanke z pisemną zgodą rodzica (wzór dostępny na forum), myślę że znajdzie się ktoś kto da ci postrzelać chociaż na sucho do jakiegoś celu. Gdzie się strzelamy wybieramy w ankiecie która w temacie ma datę strzelanki. Dojazdy na miejsca są w odpowiednim dziale.

W Szczecinie nie funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu.

Na początek wystarczy ci dres, okulary/gogle i replika.

Repliki szukaj najlepiej na:
http://www.taiwangun.com/

Jest jeszcze sporo ale te są najpopularniejsze. Repliki możesz zobaczyć i obmacać w Shotgunie, sklep jest na Krzywoustego 5, niedaleko kina Helios. Sklep może tez zamówić replikę dla ciebie.


Unikaj militaria.pl jeśli chcesz sprzętu do ASG, noże, wiatrówki ok, asg nie.

Koszty:
Mundur z demobilu wojsk brytyjskich (DPM) lub niemieckich (Frectarn) to koszt ~50 zł
Gogle/okulary to koszt ~50 zł , lepiej kupić coś lepszego niż stracić oko.

Co do repliki do ~500:
G36C od JG
MP5 CYMA
AK-47 od CYMY (byle nie 028)

Albo możesz dozbierać i kupić
M4 firmy Specna Arms.

Zgodę na pewno dostanę ale czy w tym wieku będę mógł uczestniczyć w strzelance czy raczej nie ?

Wszystko jest w tym temacie, wystarczy poszukać:
Regulamin i Zasady obowiązyjące na spotkaniach T.SZ.

Zawsze możesz jeszcze odwiedzić shotgun na krzywoustego i zobaczyć jakieś repliki :wink:.