"Płonący Szczecin"

Moi Mili Państwo. Już wszystko wiem. Pan Wojtek zdał się na nas. Napisał mi:

“Witam
Powiem tak.
Dziękuje za lekcje historii :slight_smile:
W scenariuszu jest ze maja być AK-47.
Jednakże po tym co przeczytałem pewnie po premierze znajdzie sie wielu
którzy tak to opiszą i beda uważać sie za wielkich znawców.
Scena polega na (tak w skrócie):
Uciekają (na chwile obecną mało ważne kto)
Nagle pojawia sie wojsko w Maskach gazowych z bronią i zaczynaja
strzelać.
Jaka to bedzie bron i jak beda ubrani - mało ważne.
Zdam sie na was. Jeśli jesteście w stanie to ogarnąć. (załatwić, broń,
ubiory) super. Zajmę sie scenografią i makijażem.
Reasumując.
Jeśli chcesz pomóc to 3 może 4 ubranych w stroje w maski gazowe z Bronia.
Podajcie mi kiedy możemy nagrywać. Myślę ze jeden dzień zdjęciowy
wystarczy.
Tylko nie pisz mi ze oni mają broń … i tak sie na tym nie znam :slight_smile:

Więc do dzieła Kochani :wink:

Więc do dzieła Kochani > :wink:

Już zapierdalam.

Może niech Pan Wojtek - kimkolwiek jest - najpierw załatwi sobie fundusze a dopiero potem zaczyna zdjęcia, zamiast wysługiwać się ludźmi, których pewnie i tak ma w dupie, tak samo jak i sam scenariusz. Nie ważne kto, nie ważne gdzie, nie ważne do kogo, ważne, żeby strzelał…

Zainteresowanym moim projektem pragnę jedynie nadmienić, że moja produkcja jest dość zbliżona. Tak samo - jeden dzień zdjęciowy wystarczy, też będzie ich 3 lub 4, też będą mieli maski i huj mnie boli który wystrzeli pierwszy.

Więc do dzieła Kochani :wink:

Zajmę sie scenografią i makijażem.

Tylko nie pisz mi ze oni mają broń … i tak sie na tym nie znam > :slight_smile:

Dziwny ten pan Wojtek…

Wolę konkret mięso produkcji Heroda :sunglasses:

Pan Wojtek po prostu przyzwyczajony do chodzenia boso po świecie…

A ja bym porobił PIU PIU przed kamerką, szkoda że miejsca są zajęte :smiley:

Niestety, nie możesz u mnie zrobić PIU PIU bo będę miał problemy z powodu Twego młodzieńczego wyglądu.

Haha.
Mi chodziło o “Płonący Szczecin”, u Ciebie Herod to chciałem operować kamerą :smiley:

Będziesz operował innym ważnym sprzętem…

Hahaha :smiley:

… Dzięki za pomoc… Gdzie indziej mieliście odwagę, by się zgłosić, ale na forum nie ma komu…

Dałbym Ci swoje M4A3, ale nie spodziewam się zainteresowania tą repliką :slight_smile:

Reżyser zostawił Wszystko, co dotyczy replik w moich rękach. Powiedział, że mam sie go nie pytać i nie mieszać go w to i sama się tym zając. Wy wiecie i tak lepiej ode mnie co sie nadaje, a co nie, a także czym dysponuje wojsko i policja. Liczę na Was w tej kwestii i teraz to każda replika, która jest u wojska i policji się nada :wink:

Policja czy SPAP? Policja ma głównie glocki, a SPAP wzoruje się na jednostkach GSG9, GIGN i SWAT. Odsyłam Cię do tego artykułu: http://polscy-antyterrorysci.frix.pl/post/816005/wyposazenie-jednostek-antyterrorystycznych-policji-rdquo-wczoraj-i-dzis-rdquo Jeżeli chcesz, mogę Ci pożyczyć hełm typu SWAT (stosowany przez nasze SPAP) z ochronną plexą na twarz, może się Wam przyda :slight_smile:

Mogę użyczyć PK. Maski nie pożyczę bo to sprzęt indywidualny przeznaczony tylko do mego zakazanego ryja.

Policja ma głównie Walthery P99, Glocki aż tak popularne nie są, choć w AT moga się trafić.

Szczecińskie AT z broni długiej używa przede wszystkim MP5 z teleskopowymi kolbami i latarkami (zwykle w przednim chwycie, czasem na RIS, trafiają się też egzemplarze z celownikami holograficznymi), oraz Mossbergi 500, jedno i drugie airsoftowo w miarę popularne. Glauberyty pewnie mają, ale na zdjęciach widze ich z MP5 - i Glauberyta airsoftowego nie ma, trzeba by podstawiać na sztukę coś w stylu UZI, a i tak podobne było by tylko mocno z grubsza…

Mam maske MP4 mogę pożyczyć. No i oczywiście moje SWD.

Okey :wink:. Superowo :wink:.

Rambo. Jeśli chcesz to możesz Ty wystąpić z Twoją repliką i maską :wink:. Jeżeli nie chcesz występować to replika zawsze się przyda :wink:

Włodzimierz. Hełm też z chęcią pożyczę :wink: - nigdy nie wiadomo do końca, co się przyda xD

Snajper. Jeśli chcesz to również możesz wystąpić w scenie strzelanej w masce :wink:. Jeśli nie to podobnie jak u Rambo - replika zawsze się przyda.

Ja osobiście, tak jak już mówiłam, mam 2 maski, które użyczę na cele filmu :wink:.

Ktoś jeszcze chce i może jakkolwiek pomóc?

Daj znać kiedy, to się jakoś dogadamy.

A te osoby, które zgłaszały, że mogą pożyczyć AK to nadal aktualne?
Bodajże byli to:

• Mivak
  • Czacha
  • o chyba ktoś jeszcze xD

Jeżeli się pomyliłam, to proszę mnie poprawić :wink:

Myślę, że wszystko zawarte jest we wcześniejszych postach :wink: