Pierwsze ASG

Witam
Mam dylemat co do rozpoczecia zabawy w Asg.
Zastanawiam się nad swoją pierwszą repliką (Budżet około 650zł), mam trzech kandydatów lecz nie wiem czy są to dobre wybory, z względu na to że szukam repliki gównie do strzelanek asg w lesie.
Pierwszy z nich wybrany z względu na bull-pup: Replika karabinka SW-020C - czarna - airsoft, asg, militaria
Drugi z nich: 608-2 [J.G.WORKS] G36C (Niestety trzeciego linka wkleić nie mogę, z względu na blokadę)
Trzeci: https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-aeg/cm-623-mosfet-edition-black-cyma
Jestem też otwarty na inne propozycje.
Z góry serdecznie dziekuję za pomoc.

Ja gorąco polecam to: https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-aeg/m904e-fire-control-system-edition-de

1 polubienie

Nie będzie zbyt skomplikowania w naprawie w razie uszkodzenia ?
I jak z dostępnością cześci zamiennych?

Niestety nie wiem jak z elektroniką, sama mechanika jest taka sama jak w kazdej innej replice. Elektronika raczej sie nie powinna psuc ale wiadomo, że może sie zdarzyc.

Mozesz tez pożyczyć od kogos replike / sprzet - zobaczysz czy Ci sie spodoba, zamiast od razu wydawac pieniadze

Mam porzyczone wlaśnie G36c od JG i nawet mi pasi ale też strzelałem z Aug i byłem zadowolony z ergonomi nie wiem jak by mi siedział ergonomicznie karabinek od cymy jedynie

Ja zaczynalem z g36 od jg i od kiedy kupilem tego DE - g36 lezy w szafie - ta m4 znacznie fajniejsza wg mnie

Żadne z tych.

Pierwszą replikę kup używaną i od kogoś kto poprawił wszystkie błedy producenta.
Troche paradoksalnie w airsofcie nowa replika ze sklepu jest gównem (szczegolnie w niskim budzęcie), bo producent oszczędza na wszystkim w tym na istotnych elementach.

Kupujesz polimetową replike za 600, pierwszy serwis i wymiana niezbędych rzeczy to kolejne 300-400 (masz już tysiać), do tego magi kolimatory i inne…
W tej samej cenie masz kompletne zestawy używanych replik w metalu, po serisach, często z zestawem magów czy kolimatorem :wink:

A jaki w takim razie kupić model używanej repliki na początek ?

Szczerze możesz kupić nawet cyme np 077, z doświadczenia wiem że rzadko kiedy zawodzi szczególnie jeśli ktoś przy niej dłubał, oczywiście możesz wsiąść specne czy nawet mp5 galaxy, wszystko w tym przedziale cenowym