Pierwsza replika m4 lub ar

Cześć gracze,
Jaką replikę polecacie w miarę tanią i dobrą na platformie m4 lub ar 15 żeby miała odpowiednią moc do cqb i na las oraz żeby miała szyny na montaż (jak coś to żeby była elektryczna)?
Dziękuje za odpowiedź.

Podstawowa kwestia to budżet- chcesz wydać 500 czy 3000zł?:slight_smile:
Ma być nowe czy używane?

Najlepiej gdzieś 400-600. Może być nowe i używane.

Za lekko ponad 600 pejsów możesz kupić dobrą specne na początek oczywiście nową,np.w shotgunie albo zapolować na internecie,jest to dobry wybór na początek.

Ja klasycznie polecam to https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-aeg/m904g-fire-control-system-edition-de-2

Używam od dawna i jestem bardzo zadowolony (ale też słyszałem narzekania niektórych ludzi, wiec możliwe, że trafił mi się dobry egzemplarz)

Aktualnie na rynku segmentu low end stokowych replik króluje chińskie DE jeśli chodzi o repliki AR

Każde te w środku jest tym samym, zewnętrznie różnią się materiałami wykonania. W wersjach najtańszych spodziewaj się nylonu reszta to aluminium

Nie spodziewaj się po tych replikach bóg wie jakich osiągów bo są naprawdę średnie. (reakcja na spust/celność)
ALE
W stoku są to repliki które robią spore przebiegi. Jest to replika nie wybredna co do magazynków.
Podaje, strzela, kulki zawsze lecą prosto. Jeśli traktujesz ją odpowiednio i nie wpierdzielasz randomowych części które poleci ci jakiś ancymon nie mający bladego pojęcia o czym mówi to replika będzie działać sprawnie przez bardzo długi czas.

1 polubienie

A ja klasycznie powiem, to co zawsze - “pierwsza replika jak pierwsze auto - kup używane, rozwal, ucz się na niej, a później kupisz właściwą”.

Nie ma nic gorszego niż wydać kasę na replikę, która CI nie podejdzie.
Kupując nówkę płacisz głownie za budę (bo GB zazwyczaj to padaka) w którą zaczniesz pakować kasę.
Kupując używkę często masz już coś co przeszło przegląd zerowy, ma ogarniętą pneumatykę i podkładkowanie. Ważne tylko, aby kupić od kogoś kto nie chce wyzbyć się trupa, tylko przerzuca się na coś innego, albo sprzedaje nadmiarową :slight_smile:

Przy 600zł spokojnie możesz liczyć na przyjemną metalową Specnę z Serii ONE (czarny GB) :wink:

1 polubienie