Ogólne pytania

Cześć, mam 18 lat i zawsze interesowałem się bronią, gram dużo w fpsy itd i zastanawiam się czy nie zacząć przygody z airsoftem. Chciałbym jednak najpierw się was zapytać jak to wszystko wygląda. Jak często są strzelanki, ile ludzi średnio na nich jest, w jakim wieku, jaka jest atmosfera itp itd. Z góry dzięki

Najlepiej jak sam przyjdziesz zobaczysz :wink: ostatnio bylo ogloszenie nt wynajmu repliki wiec nie musisz kupowac w ciemno. Stroj na dobra sprawe dowolny. Ochrona twarzy, tzw stalker (nie jest wymagany ale zalecany) i okulary z atestem (wymagane) jak napiszesz na forum, to mysle ze ktos sie znajdzie zeby pozyczyc - chociazby ja :wink: spotkania sa co niedziele, frekwencja teraz ok 30-40os zazwyczaj - nie wiem jak wiosna/latem. Atmosfera jest git, bez napinki, duzo pomocnych osob. Przekroj wieku od 15 do 50 mysle :wink:
Koniecznie przeczytaj temat na forum nt zasad panujacych na rozgrywce.

@Sigmastrzelec na większość pytań odpowie CI ten artykuł:

Otóż prowadzę wypożyczalnie i możesz przyjść, postrzelać się bez dużego i permanentnego wkładu finansowego. U mnie dostajesz komplet, czyli nie tylko replikę, ale również okulary i stalkera, więc jedyne co musisz zainwestować poza najmem to swój czas i chęci :slight_smile:

1 polubienie