Ogłoszenia DOWÓDCY VITO

:mrgreen: Obrazek powyżej jest bardzo wymowny,zwracam kolegom uwagę że w ramach Milsimu,wkręty w klimat i podobne obrazki mogą się wam w oczy wkleić.Co to znaczy?..znaczy to Panowie że NAJEMNIK a właściwie struktura hierarchiczna,oraz zwyczaje znane wielu już od 2007 roku,będą skutecznie egzekwowane od każdego NAJEMNIKA bez wyjątku,czy to baba czy chłop.Być może zabrzmi to dla was jak gadka Despoty,ale jak będzie rozkaz,to niech się wali ale musi być wykonany.Prostym przykładem będzie że kiedy jeszcze Dowodziłem BM,w ramach tego że według scenario byliśmy Terrorystami,kiedy ktoś otrzymał rozkaz wejścia do obcej bazy,pojazdu,tłumu ludzi i wysadzenia się w powietrze,tak właśnie czynił bez jęknięcia.Dyscyplina i posłuch mają dodać nam tępa,fanu i nowych ciekawych czasem doznań.Dodam też że wszelkie tłumaczenia że zapomniałem,nie mam,zgubiłem,nie mogę,a po co,dla czego…będą od razu kasowane.W NAJEMNIKU takie słownictwo nie istnieje.Jest zlecenie,jest rozkaz wyjazdu lub wymarszu,jest zbiórka i do roboty.Kto wali w h… źle kończy :smiley:
Tyle na zachętę koledzy.