Night Escape from Dobra 02.09.2017

  1. Husarz
  2. Herod
  3. Bober
  4. Asza
  5. Zucho_DEA
  6. Hubert
  7. DIABEŁ_wtf
  8. Wayne_wtf
  9. Insers_BOTIW
  10. Mesmer_BOTIW
  11. Czaja_wtf
  12. Kola_wtf
  13. Nigga_DEA
  14. STORM
  15. STORM
  16. STORM
  17. STORM
  18. Paulus_THE SIERRA CLAN
  19. Jorge_THE SIERRA CLAN
  20. Hulek_THE SIERRA CLAN
  21. Dziaberłak_THE SIERRA CLAN
  22. Warrock_THE SIERRA CLAN
  23. Navi_THE SIERRA CLAN
  24. Mivak BRoS
  25. Toobi BRoS
  26. Cyju BRoS
  27. BRoS
  28. Grab
  29. Zegarek_BOTIW
  1. Husarz
  2. Herod
  3. Bober
  4. Asza
  5. Zucho_DEA
  6. Hubert
  7. DIABEŁ_wtf
  8. Wayne_wtf
  9. Insers_BOTIW
  10. Mesmer_BOTIW
  11. Czaja_wtf
  12. Kola_wtf
  13. Nigga_DEA
  14. STORM
  15. STORM
  16. STORM
  17. STORM
  18. Paulus_THE SIERRA CLAN
  19. Jorge_THE SIERRA CLAN
  20. Hulek_THE SIERRA CLAN
  21. Dziaberłak_THE SIERRA CLAN
  22. Warrock_THE SIERRA CLAN
  23. Navi_THE SIERRA CLAN
  24. Mivak BRoS
  25. Toobi BRoS
  26. Cyju BRoS
  27. BRoS
  28. Grab
  29. Zegarek_BOTIW
  30. ElektroTME

A mogę trochę porządków machnąć?

  1. Husarz_SWAR
  2. Herod
  3. Bober_t.Ch.
  4. Asza_SWAR
  5. Zucho_DEA
  6. Hubert
  7. DIABEŁ_WTF
  8. Wayne_WTF
  9. Insers_BotIW
  10. Mesmer_BotIW
  11. Czaja_WTF
  12. Kola_WTF
  13. Nigga_DEA
  14. STORM
  15. STORM
  16. STORM
  17. STORM
  18. Paulus_THE SIERRA CLAN
  19. Jorge_THE SIERRA CLAN
  20. Hulek_THE SIERRA CLAN
  21. Dziaberłak_THE SIERRA CLAN
  22. Warrock_THE SIERRA CLAN
  23. Navi_THE SIERRA CLAN
  24. Mivak_BRoS
  25. Toobi_BRoS
  26. Cyju_BRoS
  27. BRoS
  28. Grab
  29. Zegarek_BotIW
  30. Elektro_t.Ch.

Trochę komerchy, jak ktoś nie ma lightstickow (elektrycznych) czerwonych, a chciałby je nabyć, to oferuje na miejscu sprzedaż owych w cenie 10 zł sztuka (dostępne ok 4szt).

Jeśli chodzi o te z Choszczna - to dobra cena.
Co prawda świecą (nie migają), ale to oryginalne “Nite Ize”, lekkie i wytrzymałe.

Jak widać, są warte 15 + przesyłka, więc to, co proponuje Zucho, to półdarmo.
Też mam kilka na sprzedaż, ale to kiedy indziej…

Zamykamy oficjalnie liste. Wszystkich ktorzy sie wpisali zapraszapraszam o 19 na Dobra teren zielony. Auta zostawiamy przed glowna brama wiazdowa i widzimy sie na ognisku przy glownym rozwidleniu na terenie zielonym. Gre zaczynamy o 20.00. Mala podpowiedz zachecam osoby grajace do zakupienia jakis symbolicznych fantow (baton, chupa chups, mars) jako dodatkowy atrybut przy dokonywaniu handlu :wink:

A tu bober cię zaskocze, te które ja oferuje mrygaja

Spoko ograbie szafkę dziecka ze słodyczy

1.Husarz_SWAR
2. Herod
3. Bober_t.Ch.
4. Asza_SWAR
5. Zucho_DEA
6. Hubert
7. DIABEŁ_WTF
8. Wayne_WTF
9. Insers_BotIW
10. Mesmer_BotIW
11. Czaja_WTF
12. Kola_WTF
13. Nigga_DEA
14. STORM
15. STORM
16. STORM
17. STORM
18. Paulus_THE SIERRA CLAN
19. Jorge_THE SIERRA CLAN
20. Hulek_THE SIERRA CLAN
21. Dziaberłak_THE SIERRA CLAN
22. Warrock_THE SIERRA CLAN
23. Navi_THE SIERRA CLAN
24. Mivak_BRoS
25. Toobi_BRoS
26. Cyju_BRoS
27. BRoS
28. Grab
29. Zegarek_BotIW
30. Elektro_t.Ch.
31.Problem_BotiW

Aha, mój drugi typ, to Biedronka :stuck_out_tongue:

Zapraszam kolegę w cyfrowej florze i czarnych okularach na priv. Czekam na zwrot latarki :slight_smile:

Słuchajcie, jak niektórzy z Was wiedzą Cyju oraz ja zostaliśmy okradzeni podczas imprezy. Cyju stracił pokrowiec z replikami, dokumenty, portfel i inne rzeczy osobiste. Ja straciłem plecak z zawartością. Rzeczy te były w naszym Brosowozie, który był “in-game” i stał niedaleko bawiącego się towarzystwa przy ognisku. Straty są niemałe, znacznie powyżej “niskiej szkodliwości czynu”, więc będziemy zgłaszać sprawę na policję. Jeśli ktokolwiek z Was ma informacje mogące pomóc wyjaśnić zajście to bardzo proszę o kontakt ze mną, Cyjem lub którąkolwiek osobą z Administracji.

No to kurwa przegięcie, jak pamiętam tośmy takich numerów w Szczecinie nie mieli.
Wyrazy współczucia panowie, i życzę szybkiego wyjaśnienia sprawy.

Kurde nie mila sytuacja. A wayne mówil ze nie strzelamy się z randomami… mam nadzieje że sprzęt się znajdzie i wszystko się wyjaśni.

Jedyna chwila kiedy zostawiliście samochód bez opieki, to chwila kiedy rozpoczynaliśmy grę. Samochód został przy ognisku razem z najebanymi kolesiami od paintballa. W tamtej chwili samochód był zamknięty, oraz czy zostawiliście samochód w jakimś jeszcze momencie bez opieki gdzie ktoś mógł coś poszperać w nim??

Co do strzelanki, jestśmy bardzo otwarci na krytykę pomysłu i realizacje, co warto poprawić, co się podobało a co nie, oraz czy warto robić podobną strzelanke?

wrzuccie foty szpeju, może się coś znajdzie po lombardach/forach/olxach:)

Potwierdzam, dajcie jak najbardziej szczegółowe informacje co za repliki / sprzęt był w środku to może znajdziemy jakby próbował ktoś sprzedawać.

Jeżeli przy samochodzie byli paintballowcy, to ich nazwiska na bank są u Piranii, więc można się z nimi skontaktować i podpytać.

Skradzione rzeczy Cyja:

Skradzione moje rzeczy:

Wróciliśmy niedawno w Cyjem z Dobrej. Mieliśmy nadzieję, że może nie doszło do kradzieży, lecz do wyniesienia fantów z bagażnika gdzieś w teren, ot tak, żeby zrobić nam na złość. Po 10 rozpoczęliśmy przeszukiwanie dość dużego terenu wokół ogniska, przeszukaliśmy kolejno teren po lewej aż do ogrodzenia i dalej aż do walów przed strzelnicą, następnie teren po prawej stronie ścieżki, gdzie rosną drzewa iglaste, w końcu zarośla przy wjeździe na teren zielony. Przeszukaliśmy również krzaki na terenie CQB kierując się myślą, że może plecak i pokrowiec zostały “wybebeszone” z gotówki itd. i następnie porzucone gdzieś na poboczu. Niestety nasze poszukiwania nic nie dały. Może coś uda się ustalić bądź znaleźć ekipie, która była dzisiaj na Dobrej zielonej i obiecała pomoc, gdyby na cokolwiek natrafiła. My z kolei doszliśmy do wniosku, iż zaginione przedmioty opuściły teren Dobrej.

Ktokolwiek to czyta, musi wiedzieć jedno. Żarty się skończyły. Ze względu na wartość oraz znaczenie zabranych rzeczy sprawcy nie popełnili wykroczenia, ale już przestępstwo. Dodatkowo, po wstępnej analizie sytuacji mogę powiedzieć, iż czyn ten może być zagrożony karą od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa trafiła już do organów ścigania, od tej pory wszelkie związane z nią aspekty mają już charakter karnoprawny i pociągną za sobą daleko idące konsekwencje. Dodam, że każdy kto ma informacje związane z tym zdarzeniem, mogące pomóc w ujęciu sprawców, a informacje te zatai, również podlegać może odpowiedzialności karnej.

Jeżeli na tym etapie zaginione przedmioty się odnajdą w takim stanie, w jakim zaginęły, łatwiej będzie załagodzić sprawę i o wszystkim zapomnieć. Jeżeli się nie odnajdą, wówczas będziemy szukać sprawcy/sprawców aż ich znajdziemy.

Niestety też nic dzisiaj nie znaleźliśmy.
Ani śladu żeby cokolwiek leżało - głownie na terenie łąk.
To ja dzisiaj z tobą rozmawiałem Herod.