Nietypowa Maska

Witajcie
Od dłuższego czasu gramy ze znajomymi tylko lokalnie, ale chcemy wpaść do was, tylko pytanie jego na forum tu jeszcze nie ma więc pytam w jego imieniu.

Do ASG używa maski wojskowej MP5 przeciwgazowej, po demilitaryzacji nie posiada już żadnych atestów, wywalił wszystkie uszczelki, a w puszce zamontował sobie wentylator, aby nie parowała.

Wizjer jest wykonany z plastiku nie szkła jak w starszych maskach gazowych i nie raz dostał w okular i nic się nie stało, tylko pytanie jak się wy zapatrujecie.

Brak certyfikacji, nie przejdzie. Nikogo nieobchodzi też, że strzelałeś do niej z bliska i nic sie nie stało :wink:
Certyfikat wytrzymałości F to minimum, mile widziane standardard STANAG 2920 / 4296

Ja jestem zwolennikiem okulary plus stalker ale kazy lubi co innego.

Takie mogl by miec?

https://allegro.pl/oferta/maska-ochronna-asg-valken-annex-mi-3-field-thermal-13028959305

Standardy są teoretycznie zgodne da się w tym biegać … ale to przyjemność masochisty.
Bez dropstocka, albo bardzo wysokiego montażu kolimatora nie złożysz się. Próbowałem wycinać cześć maski w miejscu kolby, aby lepiej się składać.

2/10 do painta spoko, ale w airsofcie się zajedziesz :stuck_out_tongue:

Swoją drogą byłoby spoko to sprawdzać i egzekwować na spotkaniach, bo poza pytaniem na zbiórce “nikt nie ma okularów z lidla???” nic się w temacie nie dzieje, więc przepis raczej martwy.

@Mszaan troch pierdzielisz.
Pytanie to tylko “zwrócenie uwagi” zawsze przechodzę po tłumie i patrzę na wszystkich, myślisz że robię to bo jesteście śliczni, albo dlatego że się za Wami stęskniłem? :stuck_out_tongue_winking_eye:

“Nietypowe” okulary zawsze przekuwają uwagę i zawsze ich właściciel jest pytany “co to jest i czy ma certyfikacje?” :wink:

1 polubienie

A teraz to mi złamałeś serce </3 i to w walentynki

1 polubienie

Jak będziesz grzeczny to dostaniesz ciasteczko :wink: Naprawi złamane serce?

Nie, nie naprawi złamanego serca. Teraz to jest nas dwóch :confounded:

1 polubienie

Trzech albo troje, bo kto Was tam wie :wink:

2 polubienia

Czterech

Kupie wam paczke ciastek, superglue i lubrykant.
Dogadajcie się.

1 polubienie

I ten zajebisty wycior, inaczej pobite gary.

2 polubienia

I gumke hop up od begadi

Ja chce żelki ale miśki haribo a nie jakieś podróby z biedry

@sollid jeden wycior został :slight_smile:
@Sasza gumki przyszły :wink:
@Mszaan zostały mi tylko anyżowe, chcesz?