Nieprawidłowa lokacja Prochowni

Dziś razem ze znajomym czekaliśmy ponad godzinę przez nieprawidłową lokalizacje Prochowni na mapie dojazdów i proszę administrację o poprawienie tego.

Ta sama historia…
To świetna zabawa nie tylko w weekendy, ale także w dni powszednie dzięki Mayana gra online - Darmowy Automat Mayana od Quickspin i innym seriom gier.

Ale… lokalizacja miejscówki jest poprawna.

Jedynie parking jest źle bo obecnie jest na skrzyżowaniu Chlebowskiej. Nie mniej nawet przy obecnej, “złej” lokalizacji i tak się tam trafi.

Chłopaki czekali na miejscowce prawidłowej…
Na parkingu stwierdziliśmy, że nie będziemy grali na standardowej miejscowce (tam gdzie czekali chłopy), a zagramy sobie w okolicach parkingu…

No i czekali, czekali, a my graliśmy przy parkingu.

Sprawa już stała poruszona, Wayne poprawi miejscówkę w najbliższym czasie i doda odpowiednie oznaczenie.

Teraz pytanie - poszliście na teren gry za wcześnie, czy ktoś się spóźnił na zbiórkę i teraz ma pretensje, że nie wiedział o zmianie?

Nie, chłopaki czekali prawie godzinę czasu na “standardowej” prochowni. Jak nikogo nie było, stwierdzili ze nie ma gry i chcieli iść do domu. Spotkali nas jak robiliśmy odprawę na parkingu na skrzyżowaniu.

Ale czy teraz w niedziele 30.08 nie było strzelanki na KRZEKOWO 2? Nie rozumiem wiec pytania i stwierdzenia ze „znów to samo” pisane 31.08 w temacie Prochowni? Chyba ze czegoś nie rozumiem.
Jak się sami umawiacie to i resztę sobie ustalcie, co gdzie i jak

Wkradła się z tego co widzę jakaś mała draka w post, oryginalne pytanie zadano prawidłowo, chłopaki na strzelance urządzanej na prochowni czekali na normalnym miejscu ale koło 10 zorientowali się że coś nie gra i na nas trafili :slight_smile:
Za to podbicie tematu przez użytkownika Buzeridis, który się zarejestrował dziś i ma jeden post to jest coś dziwnego :slight_smile: