Moderatorzy

Panie i Panowie,
Rozpoczynamy nowy sezon 2023 a co za tym idzie małe zmiany w składzie moderacji Taktyczny Szczecin.
Poniżej możecie znaleść aktualną listę moderatorów do których możecie zgłaszać swoje zapytania na strzelankach, pomogą oni Wam rozwiązać sytuacje sporne i niejasności podczas gry(oczywiście w miarę możliwości :)).

Moderatorzy Taktyczny Szczecin:

Jednocześnie chciałbym powitać w gronie Moderacji FRANC, oraz ze smutkiem poinformować o rezygnacji z funkcji moderatora: Diabła oraz Gumiś. W imieniu swoim oraz pozostałych moderatorów chciałbym serdecznie podziękować za wasze zaangażowanie w tworzenie tego środowiska.

Moderatorzy mają pełne prawo udzielone przez Administracje Taktyczny Szczecin do:

  • prowadzenia odprawy (kontrola pozwoleń od nieletnich graczy, sprawdzanie obecności zgodnie z głosowaniem, etc)
  • usunięcia gracza z odprawy (za przeszkadzanie, nie stosowanie się do regulaminu w zakresie oznaczeń stron, znacznika trafień etc)
  • rozstrzygania konfliktów na strzelance z wybranym przez nich skutkiem (od wysłania na respawn do usunięcia ze strzelanki)
  • udzielenia ostrzeżenia graczowi za niestosowanie się do regulaminu włącznie z możliwością usunięcia ze strzelanki oraz przekazania informacji do Administracji Taktyczny Szczecin o udzieleniu BANA włącznie
  • wykonywania control shot
  • moderacji gry

Decyzje Moderatorów są niepodważalne i nie podlegają dyskusji w myśl zasadzie:

  1. Sędzia ma zawsze rację
  2. W razie wątpliwości patrz punkt 1

W przypadkach dyskusyjnych odnośnie podjętej przez Moderatora decyzji proszę o kierowanie swoich uwag do Administracji Taktyczny Szczecin.

W sprawach odnośnie forum Taktyczny Szczecin (organizowanie scenariuszów, rezerwacja miejscówki, boty, fake post, etc) proszę o kierowanie się do Moderacji jak i Administracji. Moderatorzy i Administratorzy działają tylko w zakresie utrzymania poziomu i porządku na niedzielnych spotkaniach. I nie są oni ORGANIZATORAMI.

2 Likes