Medyk - Czy to może już było?

Siemka . Temat ten pisze dlatego ,że w ostatniej strzelańce dnia 23.11.2014r kiedy byłem medykiem w drużynie czerwonych mi jako medykowi brakowało tego iż gdy mój kolega leżał ‘zabity’ ja musiałem do niego podejść w ciężkiej sytuacji gdyż osoba , która go 'zabiła ’ miała go w polu widzenia i rzecz w tym gdy ja mam podejść czasami zdarzało się ,że zostaje zabity wraz z nim gdy podszedłem do niego ( gdzie mam wytrzymać 10 sekund przy nim ) .

I moje pytanie brzmi czy istnieje możliwość ze strony medyka transportowanie swoje kolegi z jego pomocą kilku metrów w stronę własnego respa . I w tym bezpiecznym miejscu przejścia do ’ leczenia ’ kolegi z drużyny .Cała akcja trwała by dłużej oraz bardziej realistycznie . To taka moja skromna wypowiedź i chęć uzyskania wyczerpujących wypowiedzi na temat tego tematu . Mam nadzieję ,że temat ten jest czytelny i zrozumiały.

Pozdrawiam ! Lukas :slight_smile:

Oczywiście, jako medyk możesz ‘przeciągnąć’ poległego w swoją stronę, wystarczy, że chwycisz się go za nogę, rękaw, głowę etc i wtedy ten może się przemieścić w Twoją stronę żebyś mógł go normalnie uleczyć poza ostrzałem wroga :wink:

Ale nie możesz go przeciągnąć na respawn, resp jest strefą wyłączoną z gry czy to dla medyka, technika czy strzelca :slight_smile:

Rozumiem . Dzięki za odpowiedz.
A co do respa to oczywiste :smiley:

Tylko nie na za duże odległości tylko np za róg żeby uleczyć czy za przeszkodę. Żeby nie było tak że ciągniesz przez korytarz używając go za żywą tarczę.

chyba raczej “martwą tarczę” :slight_smile:

Już wszystko jasne , jak najbardziej realistyczne .