Magazynki mid cap

Czesc, zna ktoś jakieś tanie magazynki mid cap z kołowrotkiem? Bo zdecydowanie lepiej nakręcić mi magazynek niż ładować go szybkoladowarka a chciałbym przesiąść się na mid capy

Pytasz więc chyba o magi Hi Cap :wink:
Mid cap - nabijane z ładowarki, nie grzechoczą.
HI cap - zasypywane, nakręcane, grzechoczą :wink:

1 polubienie

Wlasnie chodzi mi o jakieś magi o pojemności 100-200 czyli taka pojemność wlasnie mid ale nakręcane bo aktualnie mam jeden Hi cap 300 kulek nakręcany

Próbuje Ci uświadomić że mylisz nomenklatur - jak bedziesz miał maga na 30 pestek, ale będzie zasypywany i nakrecany to dalej bedzie Hi cap :wink:

Hi cap to po prostu nakręcany mag, a mid i real są nabijane … paradoksalnie pojemność nie ma tutaj znaczenia, bo możesz mieć Box’a na 1500kulek nabijanych i będzie to mid :wink:

To czego szukasz to “cywilne” albo “wiatnamskie” hi cap’y do m4 :wink: (nie wiem czy pod linkiem są złe zdjęcia, czy zły opis - ale czegoś takiego szukaj)

Dobra w takim razie dziekuje, myślałem ze Hi cap odpowiada za wlasnie za jakiś zakres wielkości magazynka No bo miałoby to jakiś sens. Bede wiedzieć na przyszłość

1 polubienie

co ciekawe logicznie ma rację, bo hi-cap jest od high capacity więc duża pojemność ;D a nie od mechanizmu podawania kulek.

nie ma, bo w obszarze X układ z zasypywaniem kulkami zawsze zmieści więcej kulek niż “midcapowa” prowadnica jednorzędowa. “Makao i po makale”.

ba, czasem bywa że midy mieszczą wiecej kulek od highcappów XD
żeby jeszcze nie pomylić z hi-cappem

1 polubienie

No to przecież to napisałem, osoba umie czytać w polski?

no właśnie, a niby mid- cap ma być od medium capacity chyba