Magazynki do m4

Czołem,
Pytanko do użytkowników emek którzy mają plastikowe low-capy.( nie pmagi)
Czy warto takie kupić ? czy faktycznie są bardziej odporne na upadek niż metalowe ?(widziałem pare osób które po prostu naciskały guzik i ładowały kolejnego maga a tamte zbierali dopiero potem)

polecam magi stara/ares’a fajnie sie nimi rzuca o podłogę :smiley: Tylko nie z każdą emką dobrze współpracują

Plastikowe magi odporniejsze od metalowych? No nie wiem. Mam dwa plastikowe realcapy, sprzedam Ci je za 20zł i sam sobie przetestujesz i ocenisz :wink:

Kupiłem ostatnio taki zestaw real-capów , mam M4 specny to się sprawdzają .

ale mają też low Zestaw 5 magazynków low-cap 70 kulek do M4/M16 - czarny - airsoft, asg, militaria

Metalowe mają większą wagę co powoduje że z większą prędkością upadają, często też upadają tak że niszczy góra magazynka która jest z plastiku. Plastikowych używa trochę osób na TS i z tego co widzę nie mają problemu z odpornością.

Jak się dba, to i nawet papierowe wytrzymają :wink: wątpię, czy waga ma tu jakiekolwiek znaczenie przy upadku magazynku z mniej niż 1,5m. Tym bardziej, że różnica wagowa to tylko 75g, a wiadomo, że metal jest dużo bardziej wytrzymały od plastiku - nawet jak przez przypadek nadepniesz na maga, bardziej prawdopodobne jest to, że pęknie Ci plastikowy :slight_smile:

Ktoś tu nie uważał na lekcji fizyki xD
Plastikowe i metalowe magazynki będą spadały z tą samą prędkością, inna będzie ich energia.

Mam plastikowe i metalowe STANAGi. Metalowe składają się z trzech części: wkładu, obudowy i stopki, a plastikowe są praktycznie monolitem w którym nie ma co się zepsuć. Plastikowymi bym mógł rzucać z całej siły w betonową ścianę i nie sądzę żeby im to zaszkodziło :smiley: Wolałbym jednak tego nie powtarzać z metalowymi, ze względu na to, że obudowa mogłaby się pogiąć, wkład wypaść czy cokolwiek innego przykrego się stać.

Chociaż nie do końca w temacie magazynków do M4, to teza Aydyna jak najbardziej pasuje również do magów do AK. Metalowe mają za dużo części, w których mogłoby się coś rozklekotać, zaś plastikowe mid-capy wydają się nie do uszkodzenia. Prędzej się na pół złamią niżeli coś by im miało odpaść.

piorun moje magi czasem latają jak szalone i nie mam z nimi problemu (dytac invader) jedyny problem jaki w nich wystąpił jest z mojej winy :stuck_out_tongue: nie wyładowuje kulek :stuck_out_tongue:

Te dwa realcapy chetnie odkupie

Również polecam plastikowe magi, wytrzymują naprawdę dużo :smiley: