M4 specna arms sa-b02

Tak jak w temacie :smiley: chce zaczac cos robic z moja specna … narazie wszystko stockowe poza gumka hop up zielona … chcialbym uzyskac dystans strzelania oraz moc w sumie jak najwiecej co byscie poradzili na poczatek by w nia wlozyc? :}

Lufe prezycyjna od PDI lub promyka, springa możesz mocniejszego wsadzic np 130, 140. Reszte ci inni powiedzą.

No i kulki na g&g lub madbull jak zmienisz lufe.

komorę hop-up z uszczelka kanału wlotowego, doszczelniona dysza… rozumiem że batkę zmieniłeś już na lipo?

Seba, odrazu konkretne marki itp.

Polecałbym jeszcze wymianę przewodów na nisko-oporowe plus mosfet, o ile tego jeszcze nie zrobiłeś.


Podepnę się trochę. Ja również chcę trochę podrasować swoją “pi najti”. Na teraz mam mosfet i kabelki wymienione, komorę hu wsadzę prowiny, szukam precki, jednak nie chcę zakładać tłumików żeby lufę schować. Możecie polecić jakąś preckę zbliżoną do tej stockowej? Stockowa ma 260mm i sory za off.

tak jak wspomnialem na poczatku narazie tylko wymienilem gumke :smiley: … wiec tak jak wspomnieliscie chlopaki na poczatek pojdzie precka sprezyna bateria pewnie tez komora hop up jezeli macie jakies dobre marki i jakosciowo … ktore mozecie polecic to prosilbym oto :slight_smile: to dzis jeszcze bym zamowienie zrobil i mam nadzieje ze mialbym okazje przetestowac tuning na nastepnej strzelance ;]

czym sie wlasciwie roznia te 2 sprezyny ? :} … 140 / 210 ?

no i mam watpliwosci do lufy jaka byscie polecili ?

Sprężyny różnią się marką i “mocą” 140 jest słabsza niż 210 tylko obawiam się że twój gb nie wytrzyma 210.

Nie spiesz się z kupowaniem bo przepłacisz, kupisz gorsze rzeczy.

ja mam komorę Ultimate , dysza : protech

narazie sie wstrzymuje , dostalem informacje od paru osob aby sie odezwac w ramach porady do pewnej osoby wiec czekam na jego odpowiedzi ale i tak dzieki chlopaki za porady :wink:

Zapraszam na pw.

Mizo - Wpadnij do mnie. Zobaczysz co można zrobić z B02.