Lunetka ACOG / Rhino

Hej drodzy Forumowicze, rozmyślam nad zakupem jakiejś podróby ACOGa/Rhino w wersji luneta (nie koli), czy ktoś z Was ma może bo chciałbym przed zakupem zobaczyć, jak się przez nią patrzy. Będę wdzięczny :slight_smile:

Ze swojej strony polecam ACOGi Aim-O.

Kupiłem jakieś 2 lata temu, kiedy swojego “starego, dobrego” 15-letniego chińczyka rozłożyłem do czyszczenia i ponowne złożenie okazało się niemożliwe.

Ja mam wersję bez światłowodu, ale z mocowaniem pod RMR’a.

+1 Aim-o bardzo fajne, mega dobre światło

@Mszaan mówiłem Ci żadnych eotechów i acoqów :smiley: Żadna chińska kopia nie odda tego za co “palne” odpowiedniki są tak lubiane. Kup porządną biegówkę, nie jakieś półśrodki :stuck_out_tongue:

Eo od EG robią robotę i na palnych zabawkach

1 polubienie

Dla mnie w ASG atrakcyjna jest estetyka, nie lubię rozwiązań które brzydko na replice wyglądają, jak własnie biegówka na krótkiej emce i jeszcze nie daj boże wężyk od hpa wystający z chwytu :wink:

Ajgor, Gumiś, dzięki za porady, widzę, że jest Acog Aimo na gunfajerze to chyba sobie zrobie prezent na mikołajki :wink:

Co Ci po estetyce (gdzie zarówno rhino jak i acoq wyglądają jak z lat '90) skoro nic w nich nie zobaczysz, albo będziesz 4-5s szukał “eye relief”. Lepsza praktyczna Multipla, niż stylowa i rozpadająca sie kopia BMW :stuck_out_tongue:

I przez to wyrażenie straciłem do Ciebie cały szacunek… :laughing:

1 polubienie

Powiesz co innego jak kiedyś zrobię ingejmową Multiplę w Mulkticamie z KM na dachu. Zarówno KM i jak Multipla będą w gazie :smiley:

2 polubienia

Eee ja ci dam zara

Przeż ludzie od tego będą uciekać nawet jak nie będziesz do nich strzelał

1 polubienie

Przez podejście przerostu treści nad formą ludzie biegają z pistoletami z adapterem magazynków M4 albo takimi paskudztwami:

1 polubienie

Dla tego speedsoft jest gay

1 polubienie

@Gawron89 już tak nie demonizuj airsoftowych acogów. Ja po stestowaniu swojego (Aim-O jak dobrze pamiętam) i palnego od ziomka powiem tyle
ags

1 polubienie

będę!

Pokaż mi jednego który daje taki obraz. To czego acoq słynie to genialne field view i czysty obraz - czyli to czego kompletnie nie daja ciemne, zamglone repliki z kiepskim eye relief :stuck_out_tongue:


źródło

1 polubienie

Miałem zawody szkół wojskowych i Amerykanie jak przyjechali lansować się sprzętem (obok jednostki była jednostka amerykańska a było to w drawsku) i tu z gawronem się zgadzam że żadna replika acog ASG nie jest równa acog w palnym.

Siatka celownicza cieńsza, pole widzenia dość duże, no i jakość soczewek

wszystko fajnie i super, ale oryginał acog służy do czego innego, tutaj mówimy o hobby w którym użyję tej lunetki może 20 razy w roku na zabawce która pluje plastikowymi kulkami, czemu się doszukujecie czegoś, czego tu nie ma? :smiley:
ACOG czy Rhino to lunetki które fajnie wyglądają i przyjemnie się je nosi na replice (takie moje wyobrażenie), a w końcu po to się w ASG bawię, aby czerpać z tego przyjemność (i mam nadzieję, że większosć nas tutaj tak ma, bo czasami słuchając strzelankowych napinaczy to mam wrażenie, że przychodzą w niedziele tylko się wkur#&iać ;))

1 polubienie

Mam takową, jeśli się pojawię to wezmę

1 polubienie

Czekaj co? :smiley: Myślałem, że szukasz optyki na “karabin” do prowadzenia ognia na dystansie średniego zasięgu - czym ori różni się tutaj od kopii? :smiley:

@Mszaan zmieniłem zdanie, kup ACOQ’a lub Rhino, pasuje Ci - lansmeter wybije skale (i będziesz łatwiejszy do ubicia ^^)

1 polubienie