Lista osób na wyjazd.

Będzie aktualizowana jeśli ktoś się dopiszę :sunglasses:

\

  1. toobi
  2. Mivak
  3. Pudzian
  4. Bstia
  5. Gumiś
  6. Aydyn
  7. Herod

Edit:

  1. toobi
  2. Mivak
  3. Pudzian
  4. Bstia
    Gumiś Cienias, pantofel i … nie jedzie :wink:
  5. Aydyn
  6. Herod
  7. Wiewiór
  8. Krycha
  9. kmk
  10. Garol
  11. Młody MIVAK

Eryk z Legion VII napisał odnośnie mojego zgłoszenia że:

,PS: Zgłoszenia do frakcji z Paprika Korps są różne. Jak ustalicie, po prostu napiszcie. Pozdrawiam."

Właśnie, nie pierdolić tylko dawać do Eagle.

Organizacja w chuj :smiley:

No ja dałem Eagle bo Herod jak i Mivak mówili że wszyscy to wpisują:) jak widać ktoś leci w chuja :stuck_out_tongue:

Panowie pytałem organizatora o możliwość zabrania mojego młodego na tą imprezę i dostałem odpowiedź:
“Hej. Myślę, że możemy zrobić wyjątek na takiej zasadzie, że zobowiążecie się nie rozdzielać pod żadnym pozorem podczas gry - tylko wtedy można brać pełną odpowiedzialność. Jeśli jeden z Was zginie - obaj idziecie na respa. Jednemu klęknie giwera i schodzi do obozu naprawić, to razem z drugą osobą. No i musisz się liczyć z tym, że ubezpieczyciel nie obejmie go usługą NNW.
Jeśli akceptujesz takie warunki, to nic nie stoi na przeszkodzie, by wziął udział.
Pozdrawiam
Eryk”

Co o tym myślicie?
Czy macie coś przeciwko temu bym zabrał młodego. Oczywiście krytyka tegoż pomysłu będzie karana banem na pół roku :wink:
A serio sam się zastanawiam, więc liczę na inteligentne sugestie.

Druga sprawa to czas się organizować więc pytanie kto jedzie Autem i może zabrać kolegów?
Ja jadę autem, mogę jechać dostawczym jak poprzednio jeśli będzie taka potrzeba.

Nie mam nic przeciwko Młodemu, niech zobaczy kawałek świata. Co do auta to jadę z Shavorzem.

Ogółem wyjazd po następnym weekendzie a ludzie cichutko siedzą, wszyscy na wyjebanym.

Młody może jechać, mi to nie przeszkadza.
Mnie nie liczcie do transportu ze Szczecina, przyjadę w sobotę rano ze swojej wioski :wink:

Halo, halo… Ja się wypisałem, a na liście jeszcze jestem.
DONE

Pewnie młody niech jedzie z nami szczerze to po ostatniej niedzieli odniosłem wrażenie że jest bardziej ogarnięty niż co niektórzy dorośli :stuck_out_tongue: btw czemu nikt mnie na liste nie wpisał ?? ja już dawno zarejestrowany a wczoraj przelałem kasę :slight_smile:

Powinienes skopiować listę i się dodać.

Również jestem na liście, a się wypisałem… :confused:

A dla odmiany mnie nie ma na liscie.

Mivak - jeżeli oferta jest jeszcze aktualna to chętnie się załapie na transport. Godzina wyjazdu w piątek obojętna - mam wolne w robocie.

Wystarczy skopiować listę i ją zaktualizować jak to robimy zazwyczaj. Krycha chyba masz możliwość edycji postów?

  1. toobi
  2. Mivak
  3. Pudzian
  4. Bstia
  5. Aydyn
  6. Herod
  7. Wiewiór
  8. Cyju
  9. kmk
  10. Garol
  11. Młody MIVAK
  12. Rafi
  13. kolega Rafiego (czy jedzie na pewno?)
  1. Toobi
  2. Mivak
  3. Pudzian
  4. Aydyn
  5. Herod
  6. Cyju
  7. Garol
  8. Młody MIVAK
  9. Shavorz
  10. kolega Rafiego Shavorza (czy jedzie na pewno?)
  11. SPOON

ahahaha jeden pisze Shavorz 2 Rafi lool tak kolega Cause jedzie na 100czeka na maila z legionu by przelać kasę

Co do transportu mam komplet miejsc u siebie w aucie.

Wybacz Mivak, poprawię się.

Dobra więc rzeba ogarnąć transport jak do tej pory ja zabieram autem:

  1. Ja
  2. Młody
  3. Toobi
  4. Cyju
  5. na wcisk wezmę jeszcze jedną osobę.

Proszę by kierowcy również wpisali kogo zabierają.

Dziękuje