Lipo 7,4 i ladowarka do niego

Witam musze jak najszybciej kupic dobre lipo 7,4v oraz ladowarke do niego… Mozna was prosic o pomoc i podawanie linkow?

http://www.google.pl to naprawdę nie boli

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=ładowarka%20lipo&sourceid=Mozilla-search&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-lic-col-1-3-0203

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=turnigy+lipo+7%2C4&sourceid=Mozilla-search&bmatch=base-relevance-uni-1-3-0229

Polecam Turnigy

Każda mikroprocesorowa,każde lipo 2 min czytania na jakimkolwiek forum.A twoje pytanie jest typu: Kilka lat nie bzykałem jaka jest najlepsza pozycja ??

Chodziło mi tylko o nazwę najlepszej dla was firmy :slight_smile: tyle i nie ma sensu sie pocić przed klawiaturą :slight_smile: chcesz pomóc napisz co dla ciebie jest dobre i wsio :slight_smile:

Z ładowarkami bywa różnie. Wszystko zależnie od tego jaki masz budżet. Jeśli chodzi o akumulatory Li-Pol. Sprawdzone i polecane przeze mnie to Redox, Electro River i Turnigy. Do tego doinwestuj w wtyczki T-connect jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Mam 2 listkową 7,4 i 3 listkową 11,1 obie po 2000 Electro River. Ładowarka redox alpha v2. Zestaw dla mnie idealny i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Ale czy te 2000 smialo wystarvzu na cala strzelanke czy lepiej wziasc jakies 2600 -3000 i to potrzeba mi duala a co do ladowarki to poszukam ale jaka firma jest numer jeden w produkcij… A te okablowanie oco kaman?

Niektórzy biegają z 11,1v 1100 mAh o wydajności prądowej 25-50C i im to starcza, więc jakiej 2000 byś nie wziął to powinna starczyć w zależności jak ciężki masz palec. Jeśli chcesz wywalić ~1 kulek na strzelance to 1500mAh 2s wystarczy bez najmniejszego problemu. No i tak, wszystko ma wpływ na to ile energii będzie pobierać “replika”.

Okablowanie to zwyczajnie kable, które przewodzą prąd elektryczny z akumulatora do kostki stykowej, a następnie do silnika, który “nakręca to wszystko”.

Ciężko stwierdzić jaka firma jest ‘namber łan’ w produkcji akumulatorów. Masa ludzi korzysta z najtańszych mikroprocesorówek jakie są do Li-Poli i ładuje? Ładuje. Im lepsze są parametry ładowarki, im więcej ma funkcji, ładniej pomalowana i z radyjkiem tym droższa. Wejdź na Deltashop - tam mają trochę ładowarek. Sprawdź każdą, pooglądaj, poczytaj i będziesz wiedział.

Napisz najpierw, jaką masz replikę. Bo to do repliki dobiera się baterię a nie na odwrót. Inna bateria wchodzi pod dekiel AK, a inna do kolby SF.

Szopen wyluzuj.