Lepszy sprzęcik

Siemanko chciałbym zmienić replikę na coś lepszego i mocniejszego . Mam specne sa-04
I zastanawiam się nad czyms od G&G oraz tuningiem żeby to lepiej latało . Dzięki za pomoc

W sumie nie ma pytanie w czym konkretnie potrzebujesz pomocy? :slight_smile:

Chciałbym zmienić replikę tylko nie mam pojęcia czym się kierować , byłem na ostatniej strzelance i kolega dał mi strzelić ze swojej która była zrobiona i całkowicie inaczej to chodziło . Szybsza reakcja na strzal No i nie schodziła jednak ta kulka .
Mam taka aktualnie replikę

https://www.militaria.pl/specna_arms/karabinek_szturmowy_aeg_specna_arms_sa-c04_core_-_czarny_spe-01-018319_g_p90312.xml

A zastanawiam się nad jedna z tych ;

Lub co mógłbym kupić ewentualnie w podobnej cenie i co w niej zmienić . Dziękuje za odpowiedz :grinning:

Jeżeli chcesz coś lepszego na dłuższe lata to g&g będzie bdb wyborem

1 polubienie

Ewentualnie jeśli masz dużo pieniędzy na replikę to możesz od razu iść w replikę firmy Krytac.

1 polubienie

Tez myśle właśnie nad g&g i ewentualnie strzelić jakiś tuning jeśli będzie potrzebny . Któreś z tych różnią się czyms konkretnym i czym mogę się kierować ?

Jeśli masz serie one to nie musisz zmieniać budy. Kupujesz Peruna hybrydę, dobry silnik HT, lufe … i stokowe G&G wysiada :wink:

Seria One ma na prawde fajne GB - zostaw specne, wrzuc w nią 500-600zł i GG sie schowa :slight_smile:

1 polubienie

Właśnie nad tym tez się zastanawiałem , jeszcze pomyśle nad tym . Gdybym chciał coś zmienić w tej specnie lub w g&g bawisz się w tuningowanie ? Wolałbym zapłacić zeby mi ktos to ogarnął:)

Bawie :wink:

Podstawowe pytanie jakie musisz sobie zadać to czy obecna buda Ci się podoba? W środku pogmerać i zrobić cuda to nie problem, ale zmiana elementów budy często bywa problematyczna/droga (czasami droższa niż zmiana bebechów ).

Zastanawiam się nad modelem którymś z tych co wysłałem i teraz pytanie czy w nich trzeba dużo zmieniać żeby to dobrze latało czy model z kartonu już ma w środku spoko bebechy , model Gg predator najbardziej mi się podoba

Każda marka ma coś co olała w stoku i odbija się się zawsze w działaniu.

Specna:

  • w nowszych modelach beznadziejna komora
  • dysza kompletnie nieszczelana w stoku
  • w starszych modelach tłok z 1 stalowym zębem, w nowszych jest pełny metalowy

G&G:

  • zawsze “brzdękająca” sprężyna główna (wszyscy użytkownicy marudzą)
  • często pękająca i nieszczelna głowica tłoka
  • jak padnie łożysko to stawiam 4pak ze będzie to środkowe na dolnej połówce gb.
  • tłoki z 1 stalowym zębem padające w sezon.

Maja tez oczywiście swoje plusy, ale replika z pudełka zawsze ma problem, producent zawsze musiał na czymś zaoszczędzić. Zmiana model A na model B nie rozwiąże tych problemów.

@Gawron89 moglbym do Ciebie dostać jakiś kontakt ? Czy tu przez forum ja się jeszcze zastanowię fo końca tygodnia nad zmiana ewentualnie zostaniem przy tej replice i wtedy byśmy coś działali , ale mam znajomego co na teraz poszukuje kogoś żeby się tym zajął wiec myśle Że mógłbyś sibie zarobić :grinning: dzięki również za odpowiedz

Wysyłam Ci info w wiadomosci :wink: