Legitymacja niepełnoletnionego gracza

Zapraszam wszystkich niepełnoletnich graczy czynnie biorących udział w rozgrywkach Taktycznego Szczecina do sklepu SHOTGUN mieszczącego się przy ulicy PIASTOW 5 po legitymacje nieletniego gracza.

*Co należy zrobić aby taka legitymacje otrzymać:
*

  1. Odwiedzic sklep SHOTGUN z pozwoleniem od prawnego opiekuna (takie jak do tej pory na niedzielne strzelanki) na ktorym bedzie widniala data w ktorej odwiedzacie sklep lub dzien poprzedajacy (pozwolenia z ostatniej strzelanki nie przejda)
  2. Odbieracie legitymacje niepelnoletniego gracza oraz informacje dla prawnego opiekuna w wersji papierowej.
  3. Na najblizszej strzelance okazujecie podpisana przez was oraz waszego prawnego opiekuna legitymacje oraz informacje ktora otrzymaliscie w dniu pobrania legitymacje ze sklepu.

Po tych prostych 3 krokach wasza legitymacja jest autoryzowana i uprawnia was do uczeszczania na strzelanki Taktycznego Szczecina bez cotygodniowego pozwolenia w wersji papierowej az do ukonczenia 18 roku zycia. Wymogiem po autoryzacji takiej legitymacji jest posiadanie jej na odprawie.

BRAK LEGITYMACJI = BRAK MOZLIWOSCI UDZIALU W STRZELANCE.

W razie jakichkolwiek niejasnosci zapraszam na PW oraz FB.

Chciał bym tylko dodać że ma to na celu ułatwienia Wam życia byście nie musieli co tydzień podrabiać podpisów :wink: Oczywiście że to był żart. Chodzi o to byście nie musieli przynosić papierowej zgody z danymi Opiekuna. Zmieniło nam się prawo o zbieraniu i przechowywaniu danych osobowych.