Ładownice na baofeng

Witam,
z ciekawości szukając ładownic na baofengi znalazłem firmę która szyje customowy sprzęt na zamówienie i odezwałem się do nich w celu właśnie ładownic, przedstawiono mi zajebiaszczy projekt ładownicy specjalnie na baofenga z gum aby radio trzymało się wybornie i nie wypadało. Z racji tego że mają w ofercie tylko jedną ładownice na radio do kamizelki jpc z rzepem. https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t31/1622430_284683451684720_737635651_o.jpg

Napisałem do ich aby dowiedzieć się czy dadzą radę zrobić ładownice na molle do standardowej kamizelki i dostałem pozytywną odpowiedz że nie ma problemu ale jest jedno ale są tylko 2 kolory Coyote Brown i Multicam i pasy molle mają tylko czarne (nie widać ich bo są pod ładownicą).Ładownica będzie wyglądać jak ta na zdjęciu tylko zamiast rzepów będzie miała pasy molle. Jutro będę miał pierwsze zdjęcia jak to będzie wyglądać. Nie ma żadnego problemu aby podpiąć do radia ptt.
Cena za ładownice w coyocie to od 40 zł do 50 zł a w mutlicamie od 50 zł do 60 zł i jutro będe znam mniej więcej dokładne ceny.
Firma to Gingers Tacticool Gear i ma stronę na fb. Przy większym zamówieniu możemy powalczyć o rabat w zależności od kwoty zamówienia.
Proszę o wpisywanie się na listę do środy(19.3.2014)

Wpisywać się według wzoru (numer, nick, kolor ładownicy)

  1. Bloo, Coyote Brown

Dodam jeszcze że jest możliwość zrobienia ładownicy do większości radio jak nie do wszystkich z tym że wtedy trzeba dogadać się z firmą co do rozmiaru i ceny.
W ofercie są jeszcze portfele, taktyczne obroże dla psów, taktyczne fartuchy, apteczki. Na razie mają mały wybór bo dopiero zaczynają ale jest w miarę tanio i szyją na klienta “widzi mi się”. Mogą też zrobić ładownice na magazynki czy kamizelki na zamówienie, trzeba wtedy wysłać do nich parę zdjęć i wymiary sprzętu jaki nas interesuje. Szyli kamizelki jpc na zamówienie więc nie ma z tym u nich problemu.
Jestem cały czas z nimi w kontakcie więc jak są jakieś pytania to walić.

Elo ja kupiłem takie coś i świetnie daje radę. Zobacz sobie na strzelance bo znaczna różnica cenowa a na prawdę jest ok:

:laughing: :laughing: :laughing:

Ta ładownica wygląda jak kompletna samoróbka, kawałek gumki zszyty nićmi w trzech miejscach, moim zdaniem nie warte 50zł. Nawet ta od ACM co Mivak zapodał wygląda bardziej solidnie i lepiej uchroni radio od ewentualnych uderzeń.

Jak byś szukał ładownic pytał ludzi co mają itp to dowiedział byś się że ładownice które są w sprzedaży są za duże i radio lata przez co trzeba coś wpychać pomiędzy radio a ładownice. Obroża dla psów zrobiona jest na podstawie obroży dla jednostek k9 czyli psów policji czy Amerykańskiego odpowiednika BOR’u.
Nikt nie zmusza Cię do kupna ładownicy, założyłem ten temat nie po to żeby ludzie wrzucali tutaj inne ładownice tylko dla osób które zainteresowane są kupnem.
Proszę o nie zaśmiecanie tematu rzeczami które nie dotyczą zamówienia.

Dostałem prototypowe zdjęcia ładownicy.
http://dropbox.pl/file.php?name=5E40716C0265C5A03FDB0EB05430B2E9

http://dropbox.pl/file.php?name=DF50FF27C0AB54C956174046FC31B16E

http://dropbox.pl/file.php?name=DAE3DBBCC917CA4CEFDCCB7902DB195C

Cena za ładownice w Coyocie 45 zł w Multicamie 55 zł.

Bloo nie oburzaj się one faktycznie nie wyglądają jakoś zajebiście tym bardziej za taką cenę.