Kunszt piwny czyli Browarnictwo Herodowe

o_O

Mam wrażenie, że zyskałem na forum miano alkoholika. Nie twierdzę, że nie jest ono zasłużone :slight_smile:, jednak promowanie spożywania napojów wyskokowych jest moim zdaniem wysoce nieetyczne i prowadzić może do zaburzeń relacji międzyludzkich i rozpadu więzi, w tym rodzinnych. Nie zapominajmy również, iż mamy na forum grono osób niepełnoletnich, które z pewnością otoczyć należy szczególną opieką i chronić przed zgubnym wpływem używek. Sądzę zatem, iż nie należy rozwijać tego delikatnego tematu, zaś samymi trunkami delektować się z umiarem, najlepiej w gronie przyjaciół.

A na pytanie “co skłania ludzi do kosztowania wyrobów browarniczych” odpowiem: ŻYCIE, mój drogi, po prostu ŻYCIE …

Herodzie nie bądź taki :frowning: Napisz pięknego posta o piciu browara, typach smakach itp itd

Nie wezmę na siebie odpowiedzialności za los tych wszystkich dziatek, które czytając epickie opowieści o moich piwnych przygodach zapragną żyć takim samym zawadiackim i awanturniczym życiem, wśród romansów, wielkich bitew i podróży aż za krańce świata.

To może powróćmy do tematu na gg:P bo ja osobiście jestem bardzo ciekaw.