Kolimator/luneta do szturmówki

Witam ponownie .replikę mam wybrana to teraz przychodzę z pytaniem o kolimator /lunete do szturmówki . Szukam czegoś gdzie jednak będę miał przybliżenie bo w moim kolimatorze niestety jedynie mam celownik a z tego ze mam leki problem ze wzrokiem to ciężko mi przycelowac z większej odległości . Szukam czegoś do 600-700 zł Max . Dzięki za odpowiedz

2 polubienia

Tak jak pisze Słoniu, dostaliśmy info z pierwszej ręki, że fajne te ACOGi od Nordfischa

2 polubienia

Długo czeka się na przesyłkę z tej strony ?

Ja nic nie wiem

Jeśli w grę wchodzi używka, to mam coś takiego:

https://srut.pl/ru/lunety/1043-kolimator-4x32-compact-scope-692187580767.html

mógłbyś sobie obadać na żywo

Jak nie masz wybitnie dobrego zasięgu, super celnej repliki to odpuść cokolwiek z powiększeniem - będziesz sie tylko wkurzał, ze kulki krzywo latają :smiley:

Dobry kolimator z mały punktem (broń cię bozia żeby była to kopia eotecha) i jazda :slight_smile:

2 polubienia

Właśnie naciąłem się na eotecha na początku , tragedia jednym słowem . Dlatego wole zapytać tutaj bo dosłownie pieniądze w błoto

Tanie eotechy to badziew. Jeśli jednak pasuje Ci forma to poszukaj Eotecha od HollyWarriora.

1 polubienie

Możliwe, że na dniach będzie do sprzedanie Aimpoint T2 od HollyWarriora :wink:

Za jakiś czas jak dojdzie paczka będzie do obejrzenia :wink:

ACOG

Dzięki znów Panowie za odpowiedzi :grinning:
@Radzio acog zamawiałeś dla siebie czy na sprzedaż zamawiałeś ? :slight_smile:

Właśnie muszę mieć coś z lekkim przybliżeniem . Najlepiej regulacja . Jednak oko mam ciut słabe wiec w lesie nawet przy nie wielkiej odległości sprawia mi to problem i bardziej przy tym się denerwuje :sweat_smile:

Na tą chwilę dla siebie, jeżeli nie spełni moich oczekiwań pewnie pójdzie w świat.

Jako stary człowiek strzelający plastikowymi kuleczkami, zależy mi na jakości szkła dodatkowo na eye reliefie i te 60mm ze strony mnie zainteresowało, ale martwi mnie trochę ta strzałka xd

Lubię moje szare LPVO, ale na szturm trochę ciężkie :wink: Na DMR będzie dużo lepsze :smiley:

Paczka powinna dojść przed przyszłym weekendem, więc pewnie koniec marca na strzelance (26) będzie do sprawdzenia.

Tym bardziej trzy razy obejrzyj lunetę zanim kupisz cokolwiek. Kiepskiej optyki jest na rynku od cholery, a czegoś z dobry eye relief i co przy okazji nie “psuje” kolorów ze świecą szukać.

@Radzio ok, super w takim razie odezwę się to zerknę sobie jak wyglada na żywo . Dzięki
@Gawron89 może w takim razie dobrym wyborem byłby magnifier ?

Znajdź najbliższą ścianę, rozpędź się i całym impetem uderz w nią głową za każdym razem kiedy przyjdzie Ci pomysł kupna magnifiera. Airsoftowy magnifier to równie doskonały pomysł co tani eotech.

1 polubienie

@Gawron89 haha :sweat_smile: No to zdecydowanie wypiłeś mi ten pomysł z głowy. Jeszcze dużo widzę przede mną tak czy siak dzięki za porady. Mniej pieniędzy w błoto w tym przypadku :grin:

:frowning: kąd zamawiałeś, z Nordfischa? Bo ja w poniedziałek zamawiałem, byś napisał to byśmy sie podzielili kosztami przesyłki :frowning:

Magniffier jedynie do wyglądu repliki i ewentualnie podejrzenia celu, gdy masz go na boku.
Zgranie z kolimatorem graniczy z cudem, a gdy już to zrobisz, to jakość wizji jest jak przez “zaparowaną szybę”.