Kilka pytań celem wprowadzenia

Witam wszystkich serdecznie. Moja przygoda z Taktycznym Szczecinem zakończyła się 9 lat temu, na chwile obecną planuje powrót do asg. Moje pytanie brzmi następująco, czy są jakieś fajne miejscówki do cqb i czy często tam jeździcie? W dawnych czasach wiskord wypadał co 2 tyg i wtedy zainwestowanie w sprzęt typowo do cqb miało sens, pytam dlatego, że zastanawiam się nad zakupem karabinu EC 901 i zrobieniu go na DMR 550 fps albo kupnem Umarex Hk 416 A5 gbb typowo do cqb 330 fps. Będę wdzięczny za pomoc, najbardziej pożądana byłaby przezemnie lisia miejsc z nazwą i skrótem, np. prochownia brak cqb itd. Z tego co widziałem na forum raczej dominują miejsca pod DMR ale wole się zapytać. Za pomoc z góry dziękuje.

Gram od pazdziernika i cqb bylo na TS chyba raz - sylwestrowy unikon. Srodowisko Stargardzkie teraz gra tylko na limicie cqb z tego co wiem.

Elson Mandela,
W Szczecinie nie ma strzelanek typowo cqb. wiskord, Dobra cqb, to już nie istnieje, chyba że w głowach starych dziadów, którzy jeszcze się strzelają, a z biologicznego punktu powinni nie żyć.

Jest taka jedna ładna miejscówka, stara fabryka kontenerów Unikon, ale administracja w ogóle nie bierze jej pod uwagę.

Miejsca typowo cqb, gdzie cokolwiek jest organizowane z ramienia ts, to @Radzio ktory organizuje dwa razy do roku cqb w miejscowości Skwierzyna i fort Sarbinowo w Kostrzynie nad Odrą, więc miejscówki odległe. O ile dobrze pamiętam to ostatni weekend kwietnia i ostatni weekend lipca albo sierpnia.

Dobra otwarta miała ostatnio ograniczenia, cqb full auto i szturm singiel, dmr i km nie grały. Było to spowodowane dużą roślinnością, a że jest zima i nie ma roślinności to gra wsio.

Wszystkie miejscówki na ts które są w wydarzeniach, to typowe miejscówki cqb, bez żadnych budynków, typowy las.

Za prawym brzegiem, w Stargardzie strzelają się na mniejszym dystansie, miejscówki chyba mogę powiedzieć że pół otwarte, mają limity typowo cqb. No i jak myślisz na gbb, to może być dobry krok, bo mają tam rozwinięty Base gazowek i kilka osób tam strzela głównie propanem.

1 polubienie

Dzięki wielkie za pomoc. Wiskord jeszcze pamiętam, ps żyje i mam się dobrze :smile: