Kalendarz wydarzeń

Jak część z Was zauważyła sekcja wydarzeń się nieco zmieniła - zniknęły osobne działy dla: strzelanek, wydarzeń, szkoleń, integracji.

W to miejsce pojawiła się jedna sekcja Wydarzenia, gdzie przeniesione zostały wszystkie wydarzania razem z właściwymi tagami: scenariusz, niedzielne spotkanie, integracja, szkolenie.

Dodatkowo w części wydarzeń znajdziecie taka sekcję:

Po co to wszystko?
Aby stworzyć kalendarz :wink:

Fialnie rozwiązanie ma wyglądać tak, aby w sekcji wydarzeń ponad tematami pojawił się również ładny kalendarz:

Nad jego obecną formę muszę (musimy) jeszcze popracować.

Link do kalendarza znajdziecie w menu głownym:
image

Docelowo chciałby, aby kalendarz stanowił źródło informacji o ZORGANIZOWANYCH wydarzenaich w regionie, dlatego do wrzucenia eventów zaprosiłem chłopaków z SŚA i @starpaintball :wink:
Zależy nam na wspieraniu i promowaniu ludzi/grup, które chcą tworzyć coś więcej niż jebankę “My tu, Wy tam”.

4 polubienia

No nie powiem, jestem w szoku lekkim, ale pozytywnym, aż z rana musiałem dwa razy stronę odświeżać czy to prawda :rofl:

Powiadomienia o każdej odpowiedzi w temacie na maila przychodzą, da się to wyłączyć?

Bardzo fajne rozwiązanie, winszuję.
Pytanie: da radę zmienić gdzieś w ustawieniach albo globalnie, by tydzień zaczynał się od poniedziałku?

1 polubienie

Na liście zadań mam więcej kwestii:

  • tydzień od poniedziałku;
  • opcja przełączenia na listę eventów;
  • zmniejszenie kratek kalendarza, aby ten nie zajmował całego ekranu na kompie;
  • różne kolory dla różnych eventów;

itd.

2 polubienia

To mi się podoba wszystko klarowne i jasne będzie panowie idziemy do przodu :+1::+1:

Na dole tematu powinieneś mieć opcją “stopnia” wyboru powiadomień.

@sollid @Radzio Mozna zmienić też zmienić w ramach profilu: