Jakiś dobry a niedrogi magnifier

Hej komandosi,
chodzi mi po głowie zakup magnifiera tego co ma opcje flip siup na bok, żeby sobie czasami zrobić lunete z kolimatora (wzrok z wiekiem gorzeje zamiast lepieć).
Nasłuchałem się dużo, że te za 2-3 stówki to szit jakich mało i telepie się dziad z parkinsonem, z drugiej strony nie mam najmniejszego zamiaru wydawać 2000 na wersje do broni palnej, jak użyje go może 30 razy w ciągu roku.

Stąd pytanie, czy ktoś z forumowiczów może ma niejakie doświadczenie z tymi powiększalnikami i będzie w stanie doradzić coś do MAKS 5 stów (im taniej tym lepiej).

Nie polecę żadnego, bo ten za 2 stówki i za 5 stówek to jest to samo, po prostu wychodzą nowe wersje, kopie oryginalnych i dlatego różnią się cena, do tego mogą różnic się montażami, co mniej się telepią. Jesteś pewien że to chcesz?

Nie do końca się zgodzę, kwestia chińskim przystawek generuje ten problem, że w przeszłości kupiłem 5 kopii Aimpointa i każda miała inną jakość optyki, ten najlepszy mam nadal i będę chciał sprzedać, na montażu larue odchylanym na bok.

Parę miesięcy temu kupiłem nowy magnifier Aim-O i jestem z niego zadowolony.

Jak coś przy okazji ONM albo jakiejś strzelanki daj znać, to mogę zabrać oba i zobaczysz, czy któryś Ci odpwiada.

supere będę bardzo wdzieczny, dam znać! dzięki!