Hobbyking.com

Moi drodzy, ponieważ zamówienie na baterie jest żywym problemem nie tylko w związku z Bornym, otwieram temat dotyczący zamówień ze sklepu Hobbyking. Piszcie w postach jakie baterie (dawajcie linki) i w jakiej ilości chcecie zamówić.

UWAGA! Ponieważ zamówienie będzie trochę szło ustalam deadline do dnia 13.03.2014!

1 sztuka
Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking … _Pack.html

4 sztuki Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking

Można zrobić z europy, jest mniejszy wybór ale znacznie szybciej będzie u nas.

2x http://hobbyking.com/mobile/viewproduct.asp?idproduct=9265&type=&idparentcat=

Adam, nie ma twojej baterii z 2 pozycji.
Ja poproszę jeszcze.

Po 1 zestawie.

Ja poproszę to:

Na Hobbykingu jest spory wybór Bowmanów i PTT.

O, to się fajnie składa, zatem poproszę:
1x http://hobbyking.com/hobbyking/store/__51003__Z_Tactical_Z027_zBowman_Elite_II_Tactical_Headset_Olive_Drab_.html
1x Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking

Dokładka
1x Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking
1x
Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking

POPRAWIAM CAŁE ZAMÓWIENIE

1x Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking
1x Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking
4x Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking

Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking x1
Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking x1
Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking x1
Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking 5m
Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking 5m
Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking 3m
Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking 3m

Przepraszam że wam śmiecę w temacie, ale czy moglibyście mi powiedzieć ile by mnie wyniosła przesyłka gdybym chciał zrobić zamówienie sam? Pytam ponieważ nie mam na obecną chwilę pieniędzy.

Panowie kto robi zamówienie i jak i do kiedy się rozliczamy ? Wieczorem zrobię listę wszystkich zamówień wszystkich chętnych tak dla ulatwienia proszę o ewentualne korekty do godziny 22

Lista zamknięta!

Jeszcze dzisiaj sporządzę listę zamówionych produktów i prześlę ją Fate’owi, który zgodził się wspaniałomyślnie zrobić dla nas zamówienie. Gdy tylko dostanę od niego info każdy chętny na zamówienie otrzyma na PW wycenę i dane do przelewu.

Oto info na temat zamówienia:

Mivak
EU JEST:
Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking 4 szt.
Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking 5 metrów (X5)
Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking 3 metry (x3)

BEAK w tranzycie:

BRAK w EU:
Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking 5 metrów (X5)
Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking 3 metry (x3)

SPOON
EU JEST
Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking 2 szt.

BLOO
WSZYSTKO CO OBGADAŁEŚ Z FATE’M JEST W EU

Radio Control Planes, Drones, Cars, FPV, Quadcopters and more - Hobbyking 4 szt.

TOOBI
dostępne tylko w międzynarodowym:

WOJAS
dostępne tylko w międzynarodowym

Musicie zdecydować czy czy brać z międzynarodowego, gdyż z uwagi na ograniczenia mogą być problemy z przesyłką takiej ilości akumulatorów.

Jestem za EU nie dlatego że akurat moja bateria tam jest tylko że jest łatwiej szybciej i taniej (przesyłka, cło)

W takim razie chyba zrezygnuję ze swojego udziału. Jak mają wynikać z tego jakieś problemy potem, to wolę jednak nie ryzykować.

nie rozumiem z jednej strony bara mówi że się nie opłaca z drugiej chłopakom wcześniej się opłacało ? ktoś mi wytłumaczy o co chodzi ?

Jeżeli o mnie chodzi to do końca nie wiem jak to wszystko wygląda, nie wiem jak wyglądają zamówienia z tego sklepu, jakbym mógł prosić bardziej doświadczonych w tym temacie, czy bardziej sie opłaca brać zestaw Bowman + PTT z miedzynarodowego sklepu i trochę zaoszczędzić kosztem czasu oczekiwania, czy lepiej zapłacić wiecej na Deltashop’ie i mieć szybciej? Też wziąłem pod uwagę to, że innym nie chciałbym niepotrzebnie wydłużać czasu oczekiwania na przesyłkę, zatem proszę o doradzenie.

Osobiście nie sądziłem, że to będzie miało jakiekolwiek znaczenie, dlatego nie patrzałem czy to, co chcę kupić, jest w EU, USA, Azji czy na Arktyce. Dopiero kiedy Herod napisał co i jak dotarło do mnie, że skoro nie ma tego, co chcę, w EU to sobie dam spokój i nie będę innym utrudniał sprawy. I dla kogoś kto nie miał tak dużej styczności z tym sklepem to owszem, to JEST trudne.