Hej:)

-Ksywa: Mizo
-Imię: Miłosz
-Wiek: 25
-Mundur: brak
-Ekipa: brak
-Replika: brak
-Zainteresowania, coś o sobie:

Przede wszystkim witam wszystkich , wreszcie udało mi aktywować konto na forum po dłuższym oczekiwaniu na maila aktywującego :slight_smile: jak już wyżej wspomniałem mam na imię Miłosz lat 25 mieszkam w Policach.
Jestem a można powiedzieć… bylem fanem driftu :slight_smile: od dawna myślałem aby rozpocząć ta dziedzinę sportu w tym celu dokonałem jakiś czas temu zakupu z napędem na tył jest to e36 2.5 na poj.vanosie jeżeli ktoś się orientuje to wie oco chodzi :slight_smile:… lecz nie tędy droga za bardzo wybiegałem w dal jeżeli chodzi o marzenia nie Przemyślałem jednej rzeczy…że u nas w okolicach Polic/Szczecina nie ma gdzie nawet trenować tak drogi sport jakim jest drift w tym celu odstawiłem swoją zabawkę.Na co dzień poruszam się samochodem typu kombi :smiley:
Zawodowo to pracuje jako technik-monter turbin wiatrowych obecnie jeszcze siedzę w domu ( wolne ) ale lada moment mogą mnie gdzieś posłać :slight_smile:.
A teraz najważniejsze… Już od jakiegoś czasu przeglądam wasze forum po tym jak natrafiłem na filmiki Heroda oczywiście filmiki są extra :slight_smile: i dodatkowo nie daleko mnie dzieję się ta cała akcja :slight_smile:
Jestem ogółem miłośnikiem militari stąd też pomysł aby wreszcie rozpocząć swoja przygodę z asg :slight_smile: jestem posiadaczem już teraz tylko 2 wiatrówek wcześniej miałem kilka innych ale poszły w świat ale za to nigdy nie strzelałem z plastikowych kulek i myślę ze to już czas :smiley:
Mam nadzieje ze osoby z tego miejsca pomogą mi w doborze sprzętu :slight_smile:
Pozdrawiam
-Zdjęcie, mogące ułatwić innym użytkownikom dopasowanie nicku z forum do twarzy w realu.

Siema, co do sprzętu to zależy ule chcesz na to wydać :wink:

mysle ze na poczatek 1000-1500 pln

sam dla siebie na początek wybrałbym replikę specna arms (obojętnie jaki model), z mundurów to multicama/camogroma. Co do osłony oczu to będą dobre te http://shotgun.com.pl/gogleokulary/9342-gogle-taktyczne-typ-desert-locust-black-acm-.html

broń - ok. 900 zł (lub taniej)
mundur multicam - ok. 300zł (multicama bym brał dla siebie ale jest o wiele, wiele więcej wzorów które by ci się mogły bardziej spodobać)
Nie zapomnij też o butach, byle były za kostke i będzie git :slight_smile:

Poczytaj pierw tematy na forum, jest min o kamuflażach, poczytaj jakie repliki polecali nasi użytkownicy jak coś wybierzesz to najlepiej spytaj się na forum czy warto. Sklepy cóż jest sporo, najpopularniejsze gunfire.pl taiwangun.com specshop.pl

witam Wuja też z Polic :smiley:

Ustaw sobie avatar.